התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

הרצאות – המדריך למחפשי ההרצאות

אם הגעתם לכאן וודאי חיפשתם הרצאות לחוגי בית, הרצאות לימי גיבוש לעובדים, הרצאות העשרה לעובדים, או בקיצור, להזמין הרצאה מעניינת בעלות שפויה. אז הגעתם למקום הנכון. אני רוצה לעשות קצת סדר בבלאגן, ולהסביר אילו בדיוק מאגרי מרצים קיימים, ואיך ניתן לחסוך כמה שיותר כסף כשמזמינים הרצאות.

קשה כמובן, להתייחס לכל סוגי מאגרי המרצים הקיימים, אמנם במאמר זה אנסה למנות את העיקריים והמוכרים שבהם. יש כמובן, גם שילובים ווריאציות היברידיות. בואו נכיר איך זה עובד, ובעיקר: איך ניתן לחסוך כאשר מחפשים הרצאות לאירוע הבא שלכם?

מאגר מרצים על בסיס הפקות

יש סוג של מאגר מרצים, שאולי הכי פחות מוכר וזהו מאגר מרצים המבוסס על הפקות. הסיכוי שתתקלו בהרצאות שהוא מציע יהיה בעיקר אם תוזמנו אתם בעצמכם לאירוע הכולל הרבה מאד הרצאות. מאגר מרצים מן הסוג הזה מתקיים מכנסים שמארגניו אורחים אחת לכמה חודשים, והרווח לקיומו מגיע בעיקר מהחיבור בין מרצים שמשלמים כסף עבור חשיפה וקהל – בעיקר של עצמאים – שמעוניינים לפרסם ועל כן התשלום הוא על השולחן בו ניתן לפרסם. הגיון פשוט: המרצים מקבלים חשיפה בפני קבוצה גדולה של אנשים, ואנשים שמגיעים כדי לשומע הרצאה טובה וכדי שאחרים ישמעו על המוצרים שלהם.

מאגר מרצים בתשלום


סוג אחר של מאגר מרצים הוא כזה שבו ההזמנה של ההרצאות נעשית דרך החברה שבבעלותה מאגר המרצים. המרצה משלם עלות על פתיחת פרופיל במאגר, והמזמינים משלמים לחברה שבבעלותה מאגר המרצים את עלות ההרצאה, והחברה משלמת למרצה וגובה דמי תיווך ממי שהזמין את ההרצאה.

מאגר מרצים חינם


סוג אחר של מאגר מרצים הוא כזה שרק מרכז את טובי המרצים במקום אחד, המרצים משלמים עבור שטח הפרסום בעלות סמלית למאגר המרצים והמזמינים משלמים, למעשה, ישירות למרצה. כך החברה האחראית על המאגר אינה מהווה גורם המתווך בעלות כספית בין המזמין לבין המרצה. המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים פועל בשיטה זו ומציע מגוון הרצאות וסדנאות בשלל נושאים. לפרטים נושאים ולחיפוש הרצאות או סדנאות לחצו כאן.

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.