התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

נהלי יצירת פרופיל באתר

נהלי יצירת פרופיל באתר

1. תמונת פרופיל - יש להעלות לפרופיל רק תמונת פנים של מעניק השירות. על התמונה להיות באיכות טובה, ומומלץ שתהיה במימדים 120 רוחב X 150 אורך.

2. רקע מקצועי - יש לתאר בשדה זה את הרקע המקצועי הכולל הסמכות, ניסיון בתחום, תארים, מספר שנות הוותק בצורה אובייקטיבית ככל הניתן. שדה זה מכיל 350 תווים.

3. טלפון ודואר אלקטרוני - יש לספק פרטים אישיים ליצירת קשר עם מעניק השירות בלבד.

4. רשת עתיד - המשתייכים לעתיד רשת מכללות טכנולוגיות בע"מ, ימלאו "כן בשדה זה. לרוב, הפועלים דרך רשת עתיד הם מרצים ומנחי סדנאות שמעבירים השתלמויות דרך משרד החינוך.

5. סוג פעילות - יש לבחור את סוג הפעילות המשקפת את השירות: הרצאה או/ו סדנה או/ו ייעוץ.

6. תחום - יש לבחור בשדה זה את הקטגוריה שמתארת בצורה המהימנה ביותר את תחום פעילות מעניק השירות. באם אין בנמצא שדה המתאר בצורה מהימנה את פעילותכם, יש לפנות להנהלת האתר בבקשה להוספת קטגוריה מתאימה. הנהלת האתר תפעל על מנת להוסיף את הקטגוריה המתאימה ביותר לתיאור פעילותכם.

7. תיאור השירות - יש למלא בשדה זה את תאור השירות בצורה מהימנה המשקפת אופי ותכני הפעילות המוענקים למזמינים הפוטנציאליים. שדה זה מטרתו להיות אינפורמטיפי ובה בעת שיווקי. שדה זה מכיל 300 תווים.

8. מחיר - שדה רשות, שמטרתו לייצג בצורה כללית את טווחי המחירים או המחיר המדויק של עלות השרות המוענק.

9. תמונות מאירועים - שדות רשות. מימדים מומלצים (13.22 סנטימטר רוחב, 13.22 אורך) 500px X 500px 

10. קישור לסרטון יו-טיוב - מומלץ להוסיף קישור (כתובת) לסרטון תדמית או סרטון המציג את מעניק השירות באיכות טובה, המסביר אודות השירות אותו הוא מספק.

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.