התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

הרצאות, סדנאות & קורסים - הכל קורה כאן !

הרצאות, סדנאות וקורסים - הכל קורה כאן ! פרופיל U - המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים לא רק מציע לכם את מעניקי השרותים הטובים ביותר אלא גם זה בחינם ! כן, חיפוש חינם במאגר ללא תשלומים מיותרים על עמלות. החזון שעל בסיסו מושתת המאגר הוא יצירת קשר ישירות עם המרצים הכי טובים, מנחי הסדנאות הכי מרתקות והיועצים המקצועיים ביותר.
 

איך מחפשים במאגר שלנו?

בעמוד הראשי בתפריט העליון פשוט לחצו על המילה "חיפוש". בעמוד החיפוש תוכלו לסנן את החיפוש שלכם לפי כמה קטגוריות ידידותיות למשתמש: "סוג הפעילות" (הרצאה, סדנה, יעוץ), "רשום ברשת עתיד" כן/לא (כלומר ספק השרות עובד עם משרד החינוך) ותחום. לאחר שמצאתם מספר מעניקי שרות איכותיים שעונים על הקריטריונים שלכם, כיצד תוכלו לדעת מי מהם הטוב ביותר? כאן יש לכם 2 אפשרויות נוספות: דירוג בשיטת הכוכבים וכמות הלייקים.

 

מה זה "דירוג בשיטת הכוכבים"?

דירוג מרצים, מנחי סדנאות, יועצים, מאמנים ואנשי בידור בשיטת הכוכבים היא אפשרות מדליקה ואפקטיבית להבין מי ספק השירות הטוב והאיכותי ביותר. הרעיון הוא פשוט מאד, ומתבסס דירוגים ייחודיים שסיפקו גולשים שונים שדרגו את המרצה (כל מחשב יכול לספק רק ציון אחד בהתבסס על כתובת IP). כמו-כן, כגיבוי נוסף לשיטה זו, בתוך כל פרופיל מופיע גם דירוג המבוסס על כמות הלייקים פייסבוק. גם כאן הדירוג הוא ייחודי, מהתבסס על העובדה שלכל משתמש תינתן אפשרות אחת להוסיף לייק למרצה. כאן בוודאי יכולה להישאל השאלה, מדוע לא אפשרת תגובות מילוליות? התשובה היא אנושית ביותר: כי לעיתים קיימים גם גורמים שעשויים בכוונת זדון לפגוע חלילה במוניטין של ספק השירות. אנחנו מנסים למנוע זאת. בסופו של דבר מדובר באנשים עם קריירה שנבנתה במשך שנים ארוכות, ואנו נעשה כל שביכולתינו למנוע מהתערבות שלילית של בעלי אינטרסים. 

 

גילוי נאות: הקמתי את האתר מצד אחד כדי לסייע לכל אותם אנשים יקרים - מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור - המעוניינים ליצור ערוץ שיווקי נוסף ונוח ומן הצד השני עבור חברות וארגונים שונים המעוניינים ליצור קשר ישירות עם מעניק השירות (ולא דרך מתווך או צד שלישי). גם אני חיפשתי בעבר ערוץ פרסום זול ונוח, ומשלא מצאתי כזה - החלטתי ליצור אחד :)

 

אני מקווה שהמאגר ישרת אתכם נאמנה - בין אם אתם ספקי שירות ובין אם אתם מזמיני שירות. 

הכותב הינו מרצה לתורת השכנוע.
מייסד המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים.

מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור

מרצה

 

 

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.