התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

שאלות נפוצות

"יש הרבה מאגרים באינטרנט, למה פרופיל U ?"

פרופיל U משתמש היום בשיטות המתקדמות ביותר לקידום אתרים באינטרנט (SEO Search Engine Optimization). בתוך חודשיים מיום הקמתו הוא נכנס ל-2 העמודים הראשונים בגוגל תחת הביטויים המחופשים והמובילים ביותר בתחומי פעילותו.

הלוגיקה היא מאד פשוטה: אנו מוצאים את הביטויים/מילים שאנשים הכי מחפשים בגוגל ומביאים את האתר לעמוד הראשון בתוצאות החיפוש. הסיבה של מוסדות לפנות אלינו ולא לאתרים אחרים היא שהפנייה היא ישירות אל מעניק השירות (מרצה, מנחה סדנה, יועץ, מאמן ואנשי בידור משלל התחומים) ולא דרך מתווך שגוזר קופון על חשבונו.

 

"מה יוצא לי מזה ?"

לכך יש 3 תשובות עיקריות. הראשונה, היא שלכם ישנה שליטה מלאה על הפרופיל שלכם הכוללת עריכה, שינוי והוספה של הפרטים הבאים: הוספת תמונה של עלון שיווקי, סרטון תדמית, מידע אודותיכם, מידע אודות השירותים שאתם מציעים, טלפון ומייל אישיים (צפו בפרופיל לדוגמא). התשובה השנייה היא יכולת בקרה, כלומר פאנל הניהול מציע גם אפשרות לעקוב אחר כמות האנשים שצפו בפרופיל שלכם. התשובה השלישית, היא חשיפה ברשתות החברתיות – פייסבוק, גוגל+, טוויטר, בלוגר וכדומה – כאשר המיקוד הוא בקרב העוסקים במחלקות משאבי אנוש, חברות השמה וחברות פוטנציאליות שמעוניינות בתכנים המוצעים באתר. חברות, ארגונים ומוסדות הפונים לאתר, נהנים ממנוע חיפוש מתקדם, יעיל והכי חשוב – ידידותי למשתמש.

 

"נרשמתי למאגר, מה הלאה ?"

לאחר ההצטרפות הראשונית לאתר יש ליצור פרופיל אישי (10 דקות) שמטרתו לייצר רווחיות לעסק שלכם. יצירת הפרופיל היא פשוטה ומתבצעת על-ידיכם (וכמובן, שנוכל לעזור לכם טלפונית - להלן טופס הפנייה). האתר שם לו למטרה לסייע למשתמשיו במיצוי מקסימלי של אפשרויות הפקת התועלת. להלן מספר מדריכים למעניקי השירות באתר.

 

"כיצד אתם מפרסמים אותי ?"

הנהלת אתר פרופיל U דוגלת בשקיפות נתונים, בהצגת האופן בו מתפרסם האתר ומקודם במנועי החיפוש, וכן במידע אודות דרכי הגישה של הגולשים אל האתר. כחלק ממדיניות זו, בקישור הבא יוצגו נתונים על אופן הפרסום של האתר וכן על האופן בו האתר זוכה לחשיפה אינטרנטית – לחצו כאן לצפייה בסטטיסטיקות. מעבר לכך, כל משתמשי האתר יכולים להנות מערוץ פרסומי נוסף ללא עלות נוספות וללא הגבלה: תוכלו לכתוב לנו מאמרים שאותם נפרסם בכל ערוצי השיווק שלנו. אתם שולחים מאמר - אנחנו מפרסמים ומשווקים אותו. בתוך כל מאמר מופיע קישור לפרופיל שלכם ליצירת קשר אישי אתכם.

 

"האם אני צריך לשלם גם על הרצאות שאני מקבל מהאתר ?"

ממש לא. הנהלת אתר פרופיל U דוגלת בפנייה ישירה למעניק השירות. לא עוד מתווכים שגוזרים קופון על חשבונכם, אלא פנייה ישירה אליכם דרך הטלפון או המייל שמופיע שפרופיל שלכם.

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.