התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

עריכת פרופיל אישי

כיצד לערוך פרופיל אישי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים?

מרצים, מנחי סדנאות, יועצים (מאמנים/קאוצ'רים....) ואנשי בידור - עריכת פרופיל אישי היא פעולה פשוטה מאד.

בתום תהליך ההרשמה יש ברשותכם שם משתמש וסיסמה. מיד לאחר תהליך ההרשמה המערכת מזהה את שם המשתמש שלכם והסיסמה, אך בכל מקרה של כניסה למערכת לצורך יצירת/עריכת הפרופיל האישי שלכם יש לגשת אל כפתור ההתחברות המופיע בצד שמאל בראש העמוד הראשי (ראו תמונה מס' 1).login-btn

תמונה 1

לאחר מילוי שם משתמש וסיסמה ולחיצה על כפתור ההתחברות, דף האינטרנט יטען שוב ולצידו יופיע שמכם המלא כפי שהזנתם בטופס ההרשמה, לדוגמה: "שלום ד"ר ישראל ישראלי". כעת, בסרגל הראשי תופענה אפשרויות נוספות: יצירת פרופיל ועריכת פרופיל.

עריכת פרופיל – הפעם הראשונה שתיגשו לשלב עריכת הפרופיל תהיה רק לאחר שכבר יצרתם את הפרופיל שלכם. כעת לחצו על עריכת פרופיל לצורך עדכון פרטים, שינוי או הוספת פרטים חדשים (ראו תמונה 2).

edit-bar

תמונה 2

 בשורות הבאות יסברו כל האפשרויות המוצעות על ידי פאנל הניהול של עריכת הפרופיל (ראו תמונה 3):

1. כותרת - עמודה המציינת את שמכם המלא (עם/בלי התואר)

2. פורסם - עמודה המציינת האם הפרופיל שלכם מפורסם או לא. כאשר הפרופיל הועבר לארכיון (למשל, לצורך השהיית הפרופיל בעת עדכון פרטים), תופיעה הצלמית הירוקה במקום זאת בצבע אפור.

3. יוצר הפריט - כאן יופיע שמכם המלא, כיוצרי הפרופיל.

4. תאריך יצירה - מציין את מועד יצירת הפרופיל.

5. כמות צפיות - כאן תוכלו לעקוב אחר כמות הפעמים שאנשים צפו בפרופיל שלכם. מיד לאחר יצירת הפרופיל תמיד יופיעו 0 צפיות.

6. ערוך - הצלמית המציגה פנקס קטן עם עיפרון, מאפשרת לכם ללחוץ עליה, ובעת לחיצה על הצלמית תועברו לעמוד עריכת הפרטים - בו תוכלו לעדכן, לשנות ולהוסיף פרטים חדשים.

7. ארכיון - צלמית האשפה מאפשרת לכם להשהות את הפרופיל על-ידי לחיצה עליה; לאחר הלחיצה תופיעה צלמית של אשפה עם חץ הפונה כלפי חוץ. לחיצה שוב על צלמית זו, תאפשר לכם להחזיר את הפרופיל לתפקוד מלא. 

edit-menu

 

תמונה 3

בהצלחה !

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.