התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

כיצד מצטרפים ?

 מרצים? מנחי סדנאות? מאמנים? יועצים? אנשי בידור?

מצורף מדריך להרשמה קלה ומהירה

1הרשמה לאתר

יש לבחור באפשרות הצטרפות למאגר בתפריט הראשי. לאחר מכן יש לבחור את המסלול המתאים וללחוץ על כפתור "שלם עכשיו". הקפידו בדף התשלום - בפייפאל או בשירות הסליקה החלופי, להשאיר את שמכם המלא.

2יצירת פרופיל

לאחר ההרשמה, תקבלו בתוך מספר שעות אישור הרשמה, עם שם משתמש וסיסמה - אותה ניתן להחליף בהמשך. חיזרו לעמוד הבית של האתר וליחצו על הכפתור בפינה השמאלית העליונה - התחברות. הזינו את שם המשתמש והסיסמה שקיבלתם ואתם בפנים.

לאחר ההתחברות, לחצו על עריכת פרופיל בתפריט הראשי ומיד לאחר - התחילו למלא את הפרטים על השירות אותו הינכם מספקים. יש למלא את כל שדות החובה ויש להקפיד על העלאת תמונות בגודל סביר - שלא יעברו את הגודל של מגה לתמונה.

3עדכון

בתום מילוי הפרטים בטופס, פשוט לחצו על הכפתור העדכון המופיע למעלה והפרופיל שלכם יפורסם באתר. עם השלמת הפרופיל, נעלה הודעת ברוך הבא למאגר בעמוד הפייסבוק שלנו ואתם תתחילו להחשף למחפשי המרצים אצלנו באתר.

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

לחצו כאן
OSense O-Sense