התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

גישור ככלי יעיל לפתרון סכסוכים

מאת:  דניאל פלג, עו"ד ומגשר

גישור מהווה את אחת הדרכים לפתרון מחלוקת וסכסוך.

הגישור הוא הליך וולונטארי ומתקיים כל עוד כל הצדדים לסכסוך מסכימים להשתתף בו.

הגישור הוא תהליך המתקיים מחוץ לכתליי בית המשפט והמתרחש בתהליך הגישור (למעט התוצאה( אינו מהווה בשום צורה חלק מהדיון המשפטי (גם כאשר בית המשפט מפנה את הצדדים לגישור).

 דברים הנאמרים למגשר בהליך הגישור נשמרים בחיסיון מוחלט.

הגישור מתנהל בהובלת מגשר\ת ע"י הידברות בין הצדדים לסכסוך.

נאמנות המגשר נתונה במקביל לכל הצדדים ולמעשה נאמנותו נתונה לרצון ולמוכנות של הצדדים לעשות מאמצים בתום לב ובכנות ולסיים את הסכסוך ולא בבית המשפט.

הגישור מאפשר לסיים סכסוכים ולקבל פתרונות בלוח זמנים קצר יחסית תוך הימנעות מקיומו של הליך משפטי בד"כ ארוך, מתיש  ויקר ולסיים סכסוך במהלך כ-3 – פגישות.

צדדים לסכסוך רשאים להסכים על הליך גישור בכל שלב החל מהרגע בו פרצה המחלוקת ועד לשלבים הסופיים של ההליך המשפטי, טרם מתן פסק דין.

תפקיד המגשר:

 תפקידו של המגשר הוא לסייע לצדדים לסכסוך לגבש פתרון מוסכם, כזה שיענה באופן המיטבי על האינטרסים של כל הצדדים.

בתום הגישור ומשהוסכם על פתרון לסכסוך רשאים הצדדים להגיש לבית המשפט את ההסדר המוסכם בינהם וזאת על מנת לקבל תוקף של פסק דין להסכמות שהושגו.

לפרטים:

 דניאל  פלג, עו"ד ומגשר, ת"א-יפו.

  טל:  This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.            050-4223039

קטגוריות המאמרים

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
הרצאות על קפה: איך להיות מאושרים ולהצליח בעבודה? שון אקור, מאמן עסקי, פסיכולוג, מרצה אמריקאי מלמד אותנו שלא צריך להצליח כדי להיות... ארץ אוכלת יושביה שמי סרג'יו מוסקוביץ, מרצה ומלמד את תורת הקבלה המקורית העתיקה, מחבר הספרים "המצ... תכנון אסטרטגייה לקידום אתרי מרצים מנחי סדנאות ויועצים שלום לכל המרצים, מנחי הסדנאות והיועצים באתר. אני נתקל בהרבה מרצים שבונים אתר... טיפים לקידום אתרי מרצים והרצאות ! מרצים, מנחי סדנאות ויועצים רבות שואלים אותי את שאלת מליון הדולר: "איך האתר של המ... כיצד להגיע למקום ראשון בגוגל ? מאמר זה נכתב מתוך הסיפור האישי שלי, שבאמצעות סט של כלים אותם אציג בהרחבה במאמר ז...