התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

מרצים לחוגי בית - מחפשים ועדיין לא מצאתם?

עופר לנגר, מרצה לתורת השכנוע
 
מרצים לחוגי בית זה לא פשוט למצוא. חלקכם וודאי תעדיפו מרצה איכותי, בעל שם בתחומו, חלקכם תבחרו מרצה בהתאם לגמישותו לשעות בה הקבוצה נפגשת ואולי חלקכם פשוט מחפשים מאגר מרצים טוב שמאפשר בדיקה לפי דירוג המרצים שבו. כך או כך, זו משימה אפשרית בהחלט.

 
 
 
 
מרצים לחוגי בית

המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים מאפשר חיפוש מרצים לחוגי בית בקלות רבה. הפעולה הראשונה שתוכלו לעשות בתוך המאגר היא לראות סינון מאד נוח על-פי הקריטריונים הבאים:

מרצים לחוגי בית - חיפוש
בקריטריון "סוג הפעילות" תוכלו לבחור, למשל, בין הרצאה, שהיא פורמט יותר אינטלקטואלי בנושא מסויים, לבין סדנה, שהיא פורמט יותר פעיל המאפשר התנסות, יישום ומציע כלים פרקטיים. יש כמובן, הבדלים נוספים בין סדנאות לבין הרצאות אך אלו המוטיבים המרכזיים.

הקריטריון "רשום ברשת עתיד" מאפשר לסנן מתוך הרשימה רק את המרצים העובדים עם "רשת עתיד", שזו רשת שעובדת עם משרד החינוך. סדנאות או הרצאות של עמיתי "רשת עתיד" הן לרוב בעלות אופי חינוכי.

בקריטריון "תחום" תוכלו לבחור את הנושא המרכזי של ההרצאה או הסדנה. אנו מציעים ספקטרום רחב של נושאים וביניהם: שפת גוף, מכירות, משפחה, מנהיגות ועוד הרבה תחומים אחרים.

איך תוכלו לדעת מי הכי טוב? שתי דרכים עומדות בפניכם. האחת היא "שיטת הכוכבים" – שמאפשרת לכל גולש, ללא הליך הרשמה, לדרג את המרצים בהתאם לחווייתו האישית. לא ניתן להצביע מאותו מחשב פעמיים מאחר שהמערכת מגבילה לפי כתובת IP. הדרך השנייה לדירוג מרצים היא לפי כמות LIKE שכל מרצה צבר. כך שכל משתמש פייסבוק יכול להצביע LIKE רק פעם אחת . זו מערכת דואלית למדרוג מרצים. כך תוכלו לקבל מושג על איכות המרצים, מנחי הסדנאות והיועצים. בהצלחה במציאת המרצה המתאים לחוגי הבית הבאים שלכם !
 
עופר לנגר, מרצה לרטוריקה ולשפת גוף.
מייסד המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים.
 מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור
 
מרצה

MORE-INFO

קטגוריות המאמרים

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
ליווי בהכנת הרצאה ליווי מקצועי בהכנת הרצאה סוחפת ומדויקת לקהל שלך מיועד למרצים מתחילים שרוצים ל... הרצאות טד: איך סוחפים קהל? כל הנושא של הרצאות הוא תחום מאד מעורפל, שמושך מרצים רבים לנסות ולהבין כיצד סוחפ... תורת השכנוע - 5 טיפים לקידום פוסטים בפייסבוק ! כיום כולם כותבים. כותבים כדי לקדם מוצר, כותבים כדי לקדם אתר, כותבים כדי להגדיל א... אישה - מתוך הרצאה על תורת הקבלה שמי סרג'יו מוסקוביץ, מעביר הרצאות על תורת הקבלה ובעל השגה רוחנית. אנוכי מרצה ומ... משה רבנו דרך עיני הקבלה שמי סרג'יו מוסקוביץ, מעביר הרצאות וסדנאות על תורת הקבלה המקורית, ובעל השגה רו...