התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

האימוץ מברזיל

שמי מרי לבני, ואני מקיבוץ עברון. אימצנו לפני 30 שנה מברזיל את בתנו בר (ו-3 שנים מאוחר יותר את בננו רע). לפני שנתיים הטלוויזיה הברזילאית לקחה אותנו לפגוש את המשפחה הביולוגית, וליוותה את המפגש בסרט. אנחנו (בר ואני) עוברות ביישובים, גופים, מוסדות, ארגונים, קבוצות, חוגי בית – ומספרות את הסיפור שלנו, בליווי הסרט.

שולחת כאן (ראו למטה) קישור של הכתבה שהופיעה עלינו בעיתון "ידיעות הקיבוץ", שם תוכלו לראות יותר בפרטים על מה מדובר. כמובן שעם הסרט והסיפור בעל-פה, זה חי ויותר מעניין.  בפייסבוק אפשר למצוא את הדף "מאומצת-בר ליבני" עם יותר פרטים עלינו.רוצה גם להוסיף כמה מילים שמישהי כתבה בפייסבוק, לאחר שהיינו אצלם. לא כל כך צנוע, אבל לפחות מישהי אחרת מעידה עלינו ולא אני....:  

מרי ובר.. מעוררות השראה ומקסימות שאין כמותן. אתמול בערב נהנתי מהרצאה מרתקת, משעשעת, מרגשת ומאוד מומלצת על בת מאומצת מברזיל ואמא.. שפשוט מעוררת השראה. פתיחות וכנות על האמת המורכבת. אהבה ללא תנאים.
הסיפור מרתק והן מספרות אותו בצורה הכי מרתקת שיש. הומור, מתח, דמעות, אושר.. 
ממליצה לכולם להגיע להרצאה שלהן ולשמוע את הסיפור ממקור ראשון. חוויה שאין כדוגמתה.


והנה הקישור:  http://mynetkibbutz.co.il/article/20038

קטגוריות המאמרים

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
למה נבראנו בעולם? שמי סרג'יו מוסקוביץ, בעל השגה רוחנית, מעביר הרצאות וסדנאות  ומלמד את תורת הק... 5 דרכים להגביר את המכירות בעסק כל בעל עסק שואל עצמו שוב ושוב כיצד יוכל להגדיל את מחזור המכירות שלו. כשמדובר בחב... קידום עסקי - חלק ב אז עסקנו במאמר הקודם בכלים לקידום באינטרנט והתייחסנו יותר לרמת אתר האינטרנט... ניסוי אנושי: מה קורה כשמנסים אורח חיים בריא למשך שנתיים? כל המומחים, הגורואים, התזונאים והרופאים תמיד אומרים לנו שכדי לחיות טוב עלינו לא... מהי שפת גוף מנצחת לראיונות עבודה?   פול ארצ'ר, כתב בבלוג שלו העוסק באמנות המכירה אודות מודל המפענח את צופן שפת ...