התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

הרצאות בנושא זוגיות

הרצאות בנושא זוגיות הן נושא מבוקש, שכן תחום הזוגיות הוא תחום מורכב ונראה כי רבים האנשים אשר מתקשים למצוא את שאהבה נפשם בשוק ה"פנויים פנויות". בדיוק בשל סיבות אלו, נראה כי אנשים רבים יכולים למצוא מענה בהרצאות בנושא זוגיות המועברות על ידי מאמנים אישיים ויועצי זוגיות פופולריים בתחום ולקבל מגוון רב של טיפים מצוינים וכלים לשינוי תפיסות חיים, על מנת להגשים את החלום ולזכות בזוגיות ואהבה. ככל שהשנים מתקדמות, כך ניתן לראות כי אחוז יותר גבוה של רווקים ורווקות נותרים בודדים, יכול להיות שהסיבה לכך היא – עניין הקריירה ששאבה להם את כל האנרגיות ויכול להיות חסמים שונים או אכזבות קודמות שגרמו להם למצב של "תקיעות" וחוסר מוטיבציה למצוא אהבה אמיתית.

הרצאות בנושא זוגיות - קודם נגדיר מהי אהבה

ישנה אהבה המופעלת מהראש, וישנה אהבה המופעלת המבטן. אהבה מהראש היא אהבה דיי מאופקת, בעלת גבולות קשיחים, אינטרסים כלכליים משותפים, מקנה יציבות, וודאות ובטחון מלא לשני הצדדים. כשאנחנו אוהבים דרך הראש, לרוב אנו לא מרוגשים ואיננו מאוהבים "עד השמים", למעשה יש לנו הערכה רבה כלפי בן הזוג ואנו רואים אותו כפרטנר מצוין לגדל משפחה וילדים וההתקשרות היא טובה. כמו כן, באהבה שכזאת, אנו למדים לחיות בהדדיות והיא נעשית כמעין "צוות" משותף שכל מטרתו ליצור הרמוניה ושלווה יחד.

הרצאות בנושא זוגיות

לעומת זאת, אהבה מהבטן, היא אהבה בה לא ניתן לדחות סיפוקים. היא סוג של אהבה "עיוורת", ללא גבולות, היא בלתי צפויה, יצירתית, מרגשת ולרוב יכולה להיות גם קצת מסוכנת. כאשר שאנחנו מתאהבים מהבטן, אנו למעשה מונעים אך ורק מהבטן מבלי היכולת להקשיב לראש ולעיתים אנשים עושים טעיות רבות, מכיוון שהם מקשיבים רק לבטן מבלי היכולת להבין בראשם לאן הם נכנסים והיכן הם נמצאים. נכון שהסימפטומים של אהבה מהבטן הם נעימים, ההרגשה של פרפרים בבטן, תשוקה תחושת התעלות מוגזמת, טירוף, העצמה של רגשות ועוד כהנה וכהנה, אך נראה כי היא אהבה מהבטן- גורמת לאנשים רבים "לאבד את הראש".

למעשה, ניתן לראות כי שתי אופציות אלה קורצות, אך חשוב להבין כי בשתיהן ישנן יתרונות וישנן חסרונות. וכאשר אתם משתתפים או צופים במסגרת הרצאות בנושא זוגיות, תוכלו לקבל מיקוד ולנסות לשלב בין השניים, בזהירות רבה כמובן!

במאגר פרופיל-יו ישנם מספר מרצים המתמחים במתן הרצאות בנושא זוגיות. לחצו על הקישור כאן וביחרו את המרצה שלכם

קטגוריות המאמרים

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
קבלה ללא תנאים: משל מטרת הבריאה שמי סרג'יו מוסקוביץ,  מרצה ליהדות ולקבלה. מחבר הספרים "קבלה אוניברסלית" ו"ה... תורת הקבלה - כל מה שרציתם לדעת!  תורת הקבלה הוסתרה מהאדם שנים רבות. הסיבה לכך הייתה ירידה לגלות למשך 2000 שנה... לחנך את הנער על-פי דרכו כתוב בספר משלי פרק כב פסוק ו: "חנך לנער על פי דרכו גם כי יזקין לא יסור ממנה." הסוד ... ארץ זבת חלב ודבש שמי סרג'יו מוסקוביץ, מרצה ליהדות ולקבלה. מחבר הספרים "קבלה אוניברסלי... כיצד לקרוא מחשבות ? לפני כמה ימים הרצאתי בפני קבוצת מורים מדהימה, וכמרצה בתחום שפת הגוף אני משתדל ...