התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

מהי שיטת 5 הכוכבים ?

מאיפה היכולת האישית נובעת? אלו תכונות קיימות אצלנו? ומאלו תכונות מורכבת היכולת שלנו?

שיטת חמשת הכוכבים עוסקת באפיון היכולות האישית של כל אחת ואחד מאתנו. שמי נדב ברקאי, מומחה לאימון אישי ותעסוקתי. בתחילת שנות ה 2000 עבדתי במגזר הציבורי ותוך כדי מילוי התפקיד הבנתי כמה מרכיבים של השיטה. השיטה עזרה לי להבין דברים שלא יכולתי להבין קודם לכן.

בשנת 2010 כעצמאי המשכתי לעבוד עם השיטה כמאמן לתעסוקה והשיטה התרחבה והפכה ל״שיטת חמשת הכוכבים״. בבסיס השיטה נמצאת התכונה האישיותית. לתכונה יש מאפיינים שונים, התכונה לומדת ומתפתחת לאורך השנים, לכל תכונה יש גורם ייחודי שמביא אותה לכדי פעולה. בנוסף לכך, חשובה התכונה הנגדית שיש לכל תכונה והן משמשות כמראה אחת לשניה. מאחר ששואלים אותי לא פעם למה השיטה נקראת ״חמשת הכוכבים״ אני רוצה להתמקד בשאלה חשובה זו.

פרופיל-יו. מאגר מרצים, מנחי סדנאות ויועצים

השיטה מתייחסת ל- 36 תכונות שונות שמתחלקות ל- 18 תכונות מול 18 תכונות נגדיות. כל תכונה מאפשרת יכולת מסוימת ובאה לידי ביטוי בחיי היומיום של כולנו. חמשת הכוכבים הן 5 תכונות שבאות לידי ביטוי יותר מכל שאר התכונות שקיימות. אלה הן חמש התכונות שיותר מכול מעצבות את ההתנהגות והפעילות היומיומית. לתכונה הראשונה קראתי תכונת ״מכוון השטח״, שהיא תכונה שמאפשרת לנו לבצע פעולות שוטפות, לעבור ולתמרן בין פעולה לפעולה בצורה מהירה וחלקה. לתכונה השנייה קראתי ״מכוון אנשים״ והיא אחראית ליכולת שלנו להסביר כל פעם מחדש כשמופיעה בעיה שאנחנו צריכים לטפל בה. התכונה השלישית היא ״החברתי״ שיוצרת את הקשרים החברתיים שלנו. התכונה הרביעית היא ״ביטחון עצמי״ שמאפשרת לנו לפעול במצבים בהם יש מבחן ואתגר, התכונה החמישית תכונת ״הרגיש״, שמחברת אותנו לכל התחושות והרגשות של עצמנו. מקווה שעכשיו יותר ברור במה השיטה עוסקת, מדוע היא כה חשובה, וכן למה קראתי לשיטה חמשת הכוכבים.

באמצעות שיטה חדשנית זו אני עושה אבחון אישי והתאמה לתפקיד לאנשים פרטיים ולמועמדים לתפקיד בחברות. אשמח לענות על שאלות במידה שתתעניינו בפרטים נוספים.

נדב ברקאי

מאמן אישי ותעסוקתי בשיטת חמשת הכוכבים.

פרופיל U. מאגר לחיפוש מרצים, מנחי סדנאות, ויועצים

 

מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור

מרצה

 

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
ליווי בהכנת הרצאה ליווי מקצועי בהכנת הרצאה סוחפת ומדויקת לקהל שלך מיועד למרצים מתחילים שרוצים ל... ברק אובמה - לסחוף מעבר למילים   אובמה, וורג'יניה, 2008: "אנחנו ארצות הברית של אמריקה אנחנו אומה שהתמודדה עם מ... איך מרצים טוב יותר באמצעות הקול? ג'וליאן טרז'ר מנסה להבין מדוע יש מרצים מעולים שפשוט נרצה להקשיב להם? טרז'ר ... ליצנות רפואית מרכינה ראש לקומיקאי ספי ריבלין זכרונו לברכה שלום לכם, שמי שלומי אלגוסי, קומיקאי, ליצן ומרצה להומור וצחוק. הפעם בחרתי במ... עמידה בפני קהל - מחסומים כיצד נשלוט במרחב באמצעות שפת הגוף? אילו "מחסומים" פיזיים אנו לעיתים יוצרים - שלא ...