התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

קידום עסקי - חלק א

אז איך באמת ניתן ללפרסם את עצמכם בשדרות האינסופיות של האינטרנט ? איך ניתן להתמודד עם תחרות בעוגה שכל אחד רוצה ממנה נתח ?


במאמר זה אציע את החלק הראשון לפרסום יעיל ונכון באינטרנט.

1. בלוג אתר אינטרנט: אחת הטכניקות החשובות ביותר לפרסום באינטרנט היא שימוש בבלוג. למה בלוג? כי פרסום חוזר ונשנה של מאמרים (עמודי תוכן) גורם להמולה אינטרנטית סביבכם. כלומר, אתם מייצרים למנועי החיפוש של גוגל עוד ועוד עמודים שכולם עוסקים באותו תחום וכך אתם מגדילים את הרלוונטיות שלכם. מרצים בולטים בתעשייה איתם שוחחתי אמרו לי שהפרסום הראשוני שלהם היה דווקא דרך "כתיבת יומן" שהם חשבו שהייתה תמימה לחלוטין, אולם אנשים קראו שוב ושוב את החומרים שלהם וכך הם הגבירו את חשיפתם.

2. שימוש במילות חיפוש ייחודיות בבלוג: מה שמעניין היא העובדה שגוגל מבצע סריקה של העמוד שלכם, והשימוש החוזר במילים ייחודיות לכם (כמו "סדנת יוגה צחוק", "אימון עסקי בשיטת...") מגביר את הפופולאריות שלכם בגוגל תחת אותן מילות מפתח.

3. שימוש במטא-מילות מפתח: אם אתם בעלי אתר האינטרנט שלכם או מכירים את מי שבנה לכם את האתר, הזינו מילות מטא-מילות מפתח שחוזרות על עצמן באותו עמוד. "מטא-מילות מפתח" היא מילים שמתארות בכלליות באילו ערכים/מונחים/תחומים העמוד בו אתם מזינים תוכן עוסק. כלומר, אם אני כותב עכשיו בלוג/עמוד העוסק בסדנה החדשה שלי בנושא שפת גוף, אזי מטא-מילות המפתח תהינה: שפת גוף, תקשורת בין-אישית, הרצאה מרתקת, הרצאות העשרה וכדומה. 

כאן הוצגו 3 כלים חשובים לקידום השירות אותו אתם מציעים, אך כמובן התחום רחב ומכיל כלים נוספים ומורכבים אותם אנסה להציג בפשטות בחלקו השני של המדריך. זכרו, ככל שתיצרו פרסומים של מאמרים/עמודי תוכן בפרקי זמן קצרים (כל יום-שבוע למשל) לאורך זמן, כך תגבירו את הנוכחות שלכם ברשת ותצברו פופולאריות במנועי החיפוש.

 

פרופיל U. מאגר לחיפוש מרצים, מנחי סדנאות, ויועצים

 

מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור

מרצה

 

MORE-INFO

קטגוריות המאמרים

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
כיצד להעביר מסרים מורכבים בקולנוע? כיצד ניתן להעביר מספר מסרים בו-זמנית בסצנה קולנועית? כיצד במאים דוקומנטאריים מ... חכמת הקבלה - כיצד להבין אותה? שמי סרג'יו מוסקוביץ, מרצה ומלמד את תורת הקבלה המקורית, שעקב ההסתרה הכבדה שלה קמ... אבדת בת המלך  יום אחד אמר הרב נחמן מברסלב לפני כתיבת סיפורי מעשיות לסביבתו: מאחר שאני רואה... האם מחשבים יגדלו לנו את האוכל בעתיד? תזונה בריאה היא נושא לוהט היום. בשנים האחרונות אנחנו מתוודעים ליותר ויותר דרכי ... מערכת מבול מייצרת עבורכם לידים להרצאות המערכת המעולה של מבול, עכשיו ללקוחות פרופיל יו בהטבות ייחודיות. מערכת מבול פות...