התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

איך לשפר שפת גוף במכירות?

עופר לנגר, מרצה לתורת השכנועכיצד משתמשים בשפת הגוף במכירות? האם קיימת דרך אוניברסאלית להעברת תחושות, ומסרים המחזקים את האמינות שלכם? וכיצד תוכלו לשפר את יכולת המכירה שלכם בצורה פנומנלית? אותם כלים המשמים להעברת מסרים בהרצאות, משמשים את טובי המוכרים גם במכירות.

קווין הוגן, מרצה לשפת הגוף, תקשורת לא מילולית ותורת השכנוע מסביר בקט וידאו מרתק כיצד ניתן לשפר את מיומנויות המכירה באמצעות כמה טריקים פשוטים ליישום:

1. המחישו "קופסת קלינטון" עם הידיים

ללא מגע בשום מקום באזור הצוואר ומעל, וללא מגע באזור המותניים ומטה. גם כאשר קיימת תנועה החוצה את גבולות הקופסא המדומיינת, נועו יחד עם הקופסא המדומיינת. הסיבה לכך היא שאתם לא תרצו להעביר תחושה של איום, החוצה את גבולות הטריטוריה שלכם. אתם בוודאי לא רוצים לחדור לטריטוריה של בני שיחתכם ולשדר איום.

2. הצביעו עם הרגליים אל עבר בני שיחתכם

לאורך כל השיחה חשוב שכפות הרליים יופנו אל הנמענים. כפות השיחה המופנות אל הנמענים חשובות כדי לשדר שאתם מעניקים תשומת לב אל האדם איתו אתם מדברים. לעומת זאת, כפות רגליים המופנות לכיוון הדלת מסמלות רצון להתנתק מהשיחה ולכן הן מסמלות הימנעות חברתית כאילו משהו בתוך השיחה אינו מרגיש לכם בנוח ואתם מעוניינים לעזוב.

3. חייכו את החיוך האמיתי שלכם

זכרו שחיוך אמיתי נבחן בשריר הנקרא "האורביקולריס אוקולי". מדובר בשריר הממוקם בקצה החיצוני של העין שלכם. בצורה פשוטה יותר, כאשר אתם מחייכים באמת, חל כיווץ בשירים הסמוכים לעין. כיווץ בשריר זה מצביע על ההבדל בין חיוך אמיתי, לחיוך פוליטי שהוא חיוך רק למראית עין.

4. השתמשו התנועות ממחישות

שימוש במחוות ממחישות עוזר ללקוחות שלכם להבין טוב יותר את המסר. איך ממחישים את המילים "יתרון גדול עבורך"? איך ממחישים את המילים "דמיין איך החיים שלך ישתנו לאחר שתצא מכאן"? איך ממחישים תשוקה? חזרו שוב אל תסריטי השיחה הפוטנציאליים שלכם עם לקוחותיכם ונסו למצוא את המחוות שימחישו אותן בצורה טובה יותר.

5. השתמשו בשיקוף

שיקוף היא חיקוי שפת הגוף בני שיחתכם. כאשר אתם מחקים את שפת הגוף של בני שיחתכם את ם מצליחים להפחית את ההבדלים התפיסתיים ביניכם לבינם. אנשים אוהבים אנשים אחרים שדומים להם, על כן חיקוי שפת הגוף יוצר זהות מדומיינת בין שני אנשים גם אם תפיסתית הם מרגישים שונים זה מזה. שיקוף יוצר תחושה של הזדהות וקרבה.

אלו היו כמה טיפים אליהם התייחס קווין הוגן במספר סרטונים שונים. הנה אחד הסרטונים המוצלחים שלו.

 

 

עופר לנגר, מרצה לתורת השכנוע.

מייסד המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים.


מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור

מרצה

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
מהו שכנוע תת-הכרתי? מהו שכנוע תת-הכרתי? כיצד ניתן להשפיע אל מחשבות? האם ניתן לשתול במוחו של אדם מחש... אמונה שמי סרג'יו מוסקוביץ, עוסק בתורת הקבלה מזה שנים רבות, במאמר זה אנסה להאיר את... טיפים למרצים לעמידה מול קהל - חלק א ארנסט המינגווי, סופר ועיתונאי אמריקאי מפורסם ("הזקן והים"), אמר: "הטיוטה הראשונה ... איך תהפכו עצמכם למנהיגים? נלסון מנדלה, דוד בן גוריון, מנחם בגין, בנימין זאב הרצל, ג'ון פ' קנדי, עבור מרביתנו ... הרצאות ושאלות: איך אמנדה פלמר הצליחה להרוויח למעלה ממליון דולר? אמנדה, מרצה בחסד, מספרת על אומנות השאלה בהרצאות ובהופעות ובעמידה מול קהל. פלמר מ...