התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

להיות חופשי לפי תורת הקבלה

סרג'יו מוסקוביץ, מרצה לעולם הקבלה
שמי סרג'יו מוסקוביץ, מעביר הרצאות וחוגי בית אודות תורת הקבלה ובעל השגה רוחנית. במאמר זה ברצוני להסביר כי האגו מוליך אתכם שולל ונותן לכם לחשוב שאתם חופשיים. אם כן, לא ברור מהו חופש? מהו חופש ממחלות, חופש מעבודת עמל קשה, חופש מהבנק? מדוע כולם קמים בבוקר ואומרים: "יופי אני חופשי !" אבל ממשיכים לרדוף תענוגים או הנאות כל היום! חייבים לעבוד כדי לקנות בית חם, אישה או גבר טובים, להתעמל כדי לשמור על הבריאות, לאטום את הבית מגנבים וכדומה. תורת הקבלה מציעה כמה הסברים מרתקים אותם אסקור במאמר זה.

שאלת השאלות היא מה זה להיות חופשי? זוכרים את התקווה? האם הכוונה "להיות עם חופשי" היא לתת ביטוי חופשי לכל הדעות שלי? או שלכם או שלהם? על חשבון הזולת? הרי תמיד זה על חשבון הזולת! ראו מה קורה בארצנו כל אחד מבטא בחופשיות את שנאתו לזולת. הדוגמה הכי טובה – זמן בחירות. דוגמה נוספת היא כאשר אדם מתקבל לעבודה בבית הכי רגיש במדינת ישראל חופשי לספר את כל סודות המדינה בבית ראש הממשלה. הרי בדמוקרטיה סמל החופש הכול מותר. השאלה – חופש? מי ומה?מהבעיות כמו הבנק או הביטחון או האלימות או המחלות? מי ומה חופש? פעם בשנה לחו''ל? ואחר-כך חוסכים ועובדים קשה ועבדים לחומר ששולט אלינו כל השנה? האם אדם יכול לקום בבוקר ולא להיות משועבד לכסף? האם ניתן לילד לקום בבוקר לטייל חופשי בגינה או סתם בחוץ ולא לעבור אלימות מכל סוג שהוא?האם אתם בטוחים שתחיו בעוד שעה? אולי כן יש חופש?... להרגיש חופשי לעשות ככל העולה על רוחנו!

השאלה היא האם האדם בכלל בנוי לחופש? הרי את החופש מנצלים לא לטובת הזולת אלא לרעתו. ראו מה קורה בעולם האסלם הקיצוני משתחרר! כן יוצא לחופש כי עד עכשיו האסלם הגביל את עצמו. רק עכשיו הוא יוצא לחופשי! שורש האסלם הוא לאסלם את כל העולם. ראו מה קורה "בעולם החופשי"? אם זה חופש אז עדיף להיות עבד לדבר גדול כמו אהבת הזולת. אבל אז האגו לא ייתן לנו לחשוב שאנו חופשיים. החופש היחידי שקיים במציאות האמתית הוא האחדות!ואהבה גלובלית! כי אם כל העולם היה מאוחד, אזי לא היה חסר פרנסה ובריאות וביטחון לילדים והיינו יכולים לחיות כמו בגן עדן אמתי עלי אדמות.


להיות חופשי לפי תורת הקבלה
 
 
אז מה חסר לנו כדי לקבל את כל הטוב הזה? רק אחדות! ולמה לא ניתן להתאחד אם אחדות היא כל מה שחסר? זאת מאחר שהאגו מוציא לנו את הבחירה לחופש אמתי. כי האגו יודע שאם נתאחד הכול יהיה טוב! תפקיד האגו מבראשית הוא לא לאפשר לנו להתאחד כדי שיהיה לנו טוב. ורק לעם ישראל יש את תורת הקבלה שמלמדת כיצד ניתן לתת לאגו את הכוונה לטוב במקום לרע ככתוב שלום במרומיו ושלום עלינו. שלום – הכוונה לשלום בין האגו, יצר הרע, ליצר הטוב, ההשפעה והאחדות, שעובדים יחד למען מטרה נעלה יותר – אחדות גלובלית. זכרו שרק לעם ישראל יש את תורת הקבלה שמלמדת אותנו כיצד להפוך למורים, המדרכים לטוב המוחלט על ידי לימוד תורת הקבלה, וזאת במטרה לשמש אור לגויים!

כלכלה גלובלית בה כולם קשורים זה לזה היא הכלכלה העתידית,אין ריקנות כי כולם עובדים למען מטרה אחת: שלווה נפשית מאוזנת המביאה לבריאות טובה, ללא מלחמות. נשמע דמיוני נכון?! אולם, רק כסיל לא יבין שהטבע יביאנו לזאת או בדרך הייסורים או בעזרת תורת הקבלה. זאת מטרת הבריאה, לשם כך נבראנו. אם רוצים באמת חופש – שמרו על אחדות !

(זהו טיפ קטן ונפלא אם-כי מאד קשה ליישום כי כל הזמן האגו מנסה לשלוט עלינו.)


סרג'יו מוסקוביץ, מרצה לעולם היהדות וקבלה (052-707-65-22)
פרופיל-יו. המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים.

מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידורמרצה

MORE-INFO

קטגוריות המאמרים

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
תורת הקבלה - כל מה שרציתם לדעת!  תורת הקבלה הוסתרה מהאדם שנים רבות. הסיבה לכך הייתה ירידה לגלות למשך 2000 שנה... 3 כלים בשפת גוף שכל מנהל חייב להכיר! אתמול העברתי הרצאה בפני למעלה מ- 800 איש בכנס נקסטקייס בגני התערוכה. כבר שני שאני ... האם ניתן לקרוא אנשים ? האם ניתן לקרוא אנשים? האם קיים צופן בר-פיענוח שמסייע בהבנת רבדי אישיות עמוקים? ה... מהו שכנוע תת-הכרתי? מהו שכנוע תת-הכרתי? כיצד ניתן להשפיע אל מחשבות? האם ניתן לשתול במוחו של אדם מחש... טיפולוגיה - ניהול תקשורת אפקטיבית מערכות יחסים מוצלחות בין אנשים הן הסיבה המרכזית להצלחה או לכישלון בכל ההיבטים ...