התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

נומרולוגיה על-פי הקבלה

סרג'יו מוסקוביץ, מרצה לעולם הקבלה
 
שמי סרג'יו מוסקוביץ, ואני עוסק בתורת הקבלה, בעל השגה ומומחה לנומרולוגיה כטכניקה של מערכת הכוכבים. במאמר זה ברצוני לנסות להסביר על חשיבות הדיון במערכת הרצונות שמנהלים את חיינו.

נומרולוגיה הינה טכניקה והקבלה היא החוכמה – שילוב מנצח בעולם הזה. כתוב: "אין עוד מלבדו ומלאה הארץ כבודו." הטבע העליון אינו בדמות אדם, לא באופן פיזי ולא באופן גופני, אלא בתכונות אותן האדם חייב להשיג בעודו חי בעולם הזה. הרע שקורה לאדם הוא תוצאה של רצונות שבורים שאינם נכללים בתוכנית הבריאה. אין רע בתכונותיו של הבורא, לכן כתוב: "טוב לרעים ולטובים." הסיבה להרגשה רעה או טובה קשורה לרצון מקולקל או תקין; וכך ללא ידיעה האדם מרגיש רע וחושב שהבורא מעניש או לחילופין מרגיש טוב ומסיק שהבורא אוהב. האמת היא שהרגשה טובה או רעה נובעת מרצון שבור או מתוקן. ממלכת הכוכבים משרתים בכך שמזילים (מזל) לחץ באמצעות הרצונות, שמקורם בטבע העליון לאדם; הדבר מתרחש כדי לגרום לאדם להתפתח בדרך קלה או קשה על-פי תכנית מוכתבת מראש, שניתן לשנות על-ידי רצון חבוי הנמצא באדם. רצון חבוי זה נקרא בלשון מקובלים בהרבה שמות כמו: "אשת חייל" או "שושנה בין החוחים".

נומרולוגיה
Bart Everson, Glowing Blue Numbers, January 4, 2009 via Flickr, Creative Commons Attribution
 
חוכמת הקבלה היא לא מיסטיקה אלא היא חוכמה עליונה של הרצון החבוי והנסתר, לכן נקראת 'חוכמת הנסתר.' כי רק הפעלת הרצון החבוי יכול לשנות את דרך ההתפתחות של האדם מקשה לקלה. כך שהנומרולוגיה כטכניקה של השפעת הכוכבים על האדם בעולם הזה וחוכמת הרצון הנסתר שעליו מלמדת חוכמת הקבלה יכולים לספק כלים נפלאים לעזור ולשנות סדרי עולם. הכוכבים מזילים לנו מזל (מזל, קרי, דרך התפתחות) כתובה מראש. חוכמת הקבלה היא הסוד לשנות את סדר ההתפתחות כחוכמה שיש לה בלעדיות על הרצון הנסתר, שהוא שורש ההתפתחות ללא מודעות האדם בעולם הזה. בהרצאותיי אני מסביר כיצד להעביר מידע וכיצד כל המערכת פועלת.

סרג'יו מוסקוביץ, מרצה לעולם היהדות וקבלה
 
 
מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור
 
 
 
מרצה

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
הוכחה חברתית: איך לשכנע בהרצאות? מה הקשר בין מגבות לתורת השכנוע? מה בין קוסמטיקה ליכולת שלנו להעביר מסרים שכנוע... ליצנות רפואית ופוריות - הלא יאומן ! פרופסור פרידלר ושלומי אלגוסי לידיעת הציבור: ליצנות הרפואית מבצעת מהפכה. בתאר... איך להתמודד עם חרדת קהל? חרדת קהל היא תופעה נפוצה מאוד. כולנו נדרשים להעביר פרזנטציה או הרצאה מפעם לפעם. ... קריאת שמע – סוד הכוונות   מובטח לכל בן בישראל המתמיד בקריאת תפילה זאת במיטה לפני עצימת עיניים לשינה... ארץ אוכלת יושביה שמי סרג'יו מוסקוביץ, מרצה ומלמד את תורת הקבלה המקורית העתיקה, מחבר הספרים "המצ...