ארז סוצקוורין

erez-suckeveriene-profile-image
תואר שני
מרצה בקורסי גמול השתלמות במגוון תחומים, מתרגל במכללת הדסה ובמכללת אחווה, יועץ תקשורת במשרדי ממשלה וכן בחברות פרטיות, יועץ עסקי במעוף, יזם.

ארז הוא בוגר תואר M.A. במינהל ומדיניות ציבורית עם התמחות בביקורת פנימית, תואר M.A. בפוליטיקה ותקשורת ובעל משרד יחסי ציבור ודוברות.

משרדו של ארז מתמחה בנושאים: תיירות, השכלה גבוהה, בריאות, צרכנות, הייטק, ביוטק, ארגונים ציבוריים ועמותות.
להלן חלק מהשירותים הניתנים: תגובות לפניות עיתונאים, ייעוץ ותכנון מסרים והפצתם באמצעי התקשורת, כתיבה ועריכה של חומרים עיתונאיים, רשתות חברתיות, טיפול במצבי משבר ובלימת תקשורת שלילית. קשרי ממשל בכנסת והפקת אירועי תוכן.

ארז שימש בעברו המקצועי כממלא מקום דוברת רשות האוכלוסין וההגירה (משרד הפנים). כיום הוא מרצה בקורסי גמול השתלמות בתחומי התקשורת, מדיניות ציבורית וביקורת פנים.

ארז אף שימש כמפיק צוותי צילום במהדורה המרכזית בחדשות ערוץ 10 והיווה גם תחקירן בתוכנית חדשות השבת עם אושרת קוטלר.
0544985425
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה
העשרה,מדע המדינה,תקשורת,תקשורת בינאישית

מרצה במגוון תחומים: תקשורת, מדעי המדינה ומנהל ציבורי, הרצאות העשרה.
בין הרצאותיו: כיצד משלבים את הניו מדיה עם עולם התקשורת המסורתי? האם קיימת אלימות בתקשורת? יצירת חדש/ות לעומת דיווח חדשותי; התמודדות הדוברות במצבי כשל של חברות; ההבדל בין יחסי ציבור לדוברות; איך חברה יכולה להתנהל ללא יחסי ציבור; הקוד האתי ביחסי ציבור; פוליטיקאי ומתמודד נבחרים בסיוע יועצי תקשורת; הדרך להצלחה ולפסגה עוברת דרך יחסי ציבור; מנהל ומדיניות ציבורית; השפעת התקשורת על המציאות ועל סדר היום הציבורי; מצוינות אישית; ביקורת פנים והשפעת הגלובליזציה על הארגון הציבורי והפרטי.

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.