התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

מאגר מרצים מעניינים, מנחי סדנאות ויועצים

עופר לנגר, מרצה לתורת השכנוע
 
סדנה היא דרך מצויינת לרכוש כלים פרקטיים לחיים. אמנם היום, כשאנחנו מוצפים באינסוף אפשרויות כאלה ואחרות לפיתוח אישי, חשוב לקבל מילה המלצה טובה ממקור בר סמכה בתחום. כחלק מהיותי מייסד המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים, אני נתקל לא מעט בסדנאות נפלאות שנקרות בדרכי. כמו-כן, מעצם היותי מרצה לתורת השכנוע רבים מעמיתי הטובים ביותר הם מנחי סדנאות. לכן רציתי במאמר זה להציע כמה אפשרויות נפלאות גם עבור מי שכרגע מחפש כמה המלצות טובות לסדנאות מעשירות.
 

סדנאות מומלצות

ד"ר חגי פולקמן הוא מרצה בנושאי פיזיקה, הנדסת מחשבים ובעל דוקטור לפילוסופיה ומומחה בחוכמת ההמונים.חלק מההיצע האיטלקטואלי של ד"ר פולקמן כולל הרצאה על תהליך קבלת החלטות הקשור לחוכמת ההמונים המפורסמת, הרצאה על המתכון לשגשוג של סטיב ג'ובס, הרצאה על הפילוסופיה שבבסיס הקוד הפתוח וכן גולת הכותרת שלו היא סדנת Co-Play כלי לסיעור מוחות אשר מבוסס חוכמת ההמונים. סדנה זו מבוססת על חכמת ההמונים המפורסמת.
 
מרצה-לרטוריקה-עופר-לנגר
סדנה בנושא רטוריקה ושפת גוף. עופר לנגר.
 
 
ד"ר גרי טריגר הוא פסיכולוג בכיר: מומחה לפסיכולוגיה ייעוצית תעסוקתית, חבר בהסתדרות הפסיכולוגים. ד"ר טריגר הוא מאמן אישי ועסקי בכיר (MCIL) ומחבר הספר "נהל את אישיותך בטיפוס על סולם ההצלחה". ד"ר טריגר מציע סדנאות עבור כל אחד המרגיש שהוא דורך במקום כבר תקופה ארוכה ולא יודע/ת איך להתקדם, כל מי שמרגיש פחד לעשות שינוי ומחפש כלים לקבלת החלטות או אפילו מי שעזב עזב מקום עבודה וקשה לו למצוא מקום חדש. בסדנאותיו ניתן למצוא את הכלים הנכונים לקבלת החלטות, לבניית אמצעים אישיים ליצירת שינוי וכישורי ניהול עצמי ומנהיגות.
 
עודד ולנסי, מרצה ומנחה סדנאות המציעות כלים לתקשורת בין אישית ולפיתוח מנהלים בתעשייה. מר ולנסי הינו מהנדס, מנתח מערכות מידע, מומחה תורת האילוצים.הרצאתו "להצליח עם אנשים" והסדנה המלווה מספקות מענה על השאלות שוודאי כל אחד בשלב כלשהו בחייו שאל את עצמו: מה מפעיל אותנו ? איפה יש מתכונים וכלים המפרטים מה יש לעשות (ואיך)? מר ולנסי מציע הסבר ברור ופשוט המוגש בתיבול הומור ומשלים, לשיפור קליטה וחיבור לשימוש ביום יום במודלים התנהגותיים חדשניים.
 
בתקווה שמאמר זה הצליח לסייע לכם למצוא הרצאה מעצימה ומרתקת שתעצים אתכם ותספק עבורכם את הכלים החדשניים והפרקטיים ביותר. בהצלחה !
 
עופר לנגר, מרצה לתורת השכנוע.
 
מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור


מרצה

MORE-INFO

הרצאות מרתקות

מרצים מעניינים

מאגר מרצים

מגוון עשיר של מרצים איכותיים ופופולאריים בכל הנושאים המובילים

סדנאות מומלצות

במאגר תמצאו ספקטרום רחב של סדנאות בכל התחומים הנחשקים

 מרכז העשרה

המרכז הרב-תחומי להעשרה. מרצים, מנחי סדנאות, יועצים, מאמנים ואנשי בידור כותבים עבורכם ומספקים כלים שימושיים בכל נושא

 מרצים מומלצים

מאגר מרצים של האתר. רשימת מרצים והרצאות מרתקות. רק להכנס ולהזמין הרצאה

להצטרפות למאגר - לחצו כאן !

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.