התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

מאגר מרצים מעניינים, מנחי סדנאות ויועצים

שמי סרג'יו מוסקוביץ , מרצה לתורת הקבלה שנים רבות, לאור שינוי המציאות הישנה למציאות חדשה בעולם, שבני האדם עוד טרם הבינו שישנה מציאות אחרת, חדשה שכבר לא נגישה באמצעות הכלים הישנים.

הזמן הוא עד לפני כ- 2000 שנה, העם היהודי חי ללא מנהגים וסיפורי הסטוריה אבל בהשגה רוחנית וברצון שאין בו זמן תנועה ומקום. האדם, הדומה לטבע, חי בהרמוניה עם הטבע, אינו עושה לזולת את מה שלא רוצה שיעשו לו, וחי בתקשורת חיובית עם הסביבה.

החכמים הבינו שהתקופת ההתפתחות בדרגה זו מסתיימת, ומגיע תקופת התפתחות חדשה עקב ציר זמן ההתפתחות של החסרונות, כלומר, צצים רצונות עם זמן תנועה ומקום – זמניים עם תענוגות זמניים. כך שההשגה הרוחנית תפנה מקום להתפתחות רצונות עבים חדשים שידרשו מהאדם להתענג על חשבון  הזולת. בהמשך, יפיעו נשמות עבות יותר ומגושמות שלא יצליחו לשמור על הזכות הנדרשת לאהבה ללא תנאים. להתפתחות החדשה קראו החכמים חורבן הבית. בית על שם המקום בפנימיות האדם שבו שוכן הרצון להטיב. חורבן מפני שנשמה מגושמת שאין בה זכות, תשלוט על האדם, ותגרום לו לשנוא את השונה והזולת.

פרופיל-יו. מאגר לחיפוש מרצים, מנחי סדנאות ויועצים

Kate Ter Haar, A New Day Dawns, July 22, 2011 via Flickr, Creative Commons License

שחר חדש למציאות חדשה. סרג'יו מוסקוביץ, מרצה לעולם הקבלה

 

לתקופה החדשה על פי זמן תנועה במקום קראו החכמים "2000 שנות גלות", זאת מפני שהרצונות הזכים עברו לגלות עד לתיקון הרצונות המגושמים. שנים אלו נקראות "2000 שנות גלות" מפני שההפרדה בין בני-האדם תלך ותגדל בגלל אגו ואגואיזם, שיביאו בתום שנות הגלות לכאוס מוחלט. המהפך, יחול בכל תחומי החיים, וזאת על מנת, שהאדם יבין שהוא חייב לשאול את עצמו את שאלת השאלות: מי או מה גורם לכאוס ?

תהליך המחשבה יביאו לכך, שיגלה כי הוא-הוא הגורם לכאוס. מכאן יבין האדם שהוא חייב לבצע שינוי בתוכו פנימה כדי לעצור את הכאוס ולחזור לרצונות הטובים של חיבור ואהבה גלובלים; ולפתח כלכלה גלובלית וחינוך גלובלי ומערכת בריאות גלובלית וכדומה. זאת יעשה האדם על ידי חוכמה נסתרת שניתנה  לעם ישראל כתרופה שנקראת חוכמת הקבלה, על שם "דע לקבל את השפע של הטבע".

לאחר שאנו היהודים נהיה ערבים זה לזה וכך נחיה בחיבור ואהבה ניצור תכניות בונות, נתחבר לתכונות של הטבע, נחיה בהרמוניה עם הטבע, וזאת על ידי לימוד חוכמת הקבלה. כעת אנו טרם מבצעים את המוטל אלינו מבראשית. רק כאשר נהווה דוגמה טובה, ירצו לדעת אומות העולם את הדרך, ואז נהיה אור לגויים. כי רק לנו הסוד לתקשורת במימד מעל לחומר ...

 סרג'יו מוסקוביץ

מרצה לעולם קבלה

פרופיל-יו. מאגר מרצים, מנחי סדנאות ויועצים

 

מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור

מרצה

 

MORE-INFO

הרצאות מרתקות

מרצים מעניינים

מאגר מרצים

מגוון עשיר של מרצים איכותיים ופופולאריים בכל הנושאים המובילים

סדנאות מומלצות

במאגר תמצאו ספקטרום רחב של סדנאות בכל התחומים הנחשקים

 מרכז העשרה

המרכז הרב-תחומי להעשרה. מרצים, מנחי סדנאות, יועצים, מאמנים ואנשי בידור כותבים עבורכם ומספקים כלים שימושיים בכל נושא

 מרצים מומלצים

מאגר מרצים של האתר. רשימת מרצים והרצאות מרתקות. רק להכנס ולהזמין הרצאה

להצטרפות למאגר - לחצו כאן !

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.