התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

ד"ר משה מאיר

--2
דוקטורט/דוקטורנט
בוגר ישיבה וד"ר לפילוסופיה ולפילוסופיה יהודית מטעם האוניברסיטה העברית. בעבר - מרצה באוניברסיטה העברית, מכון מנדל, מכון הרטמן, קולות. בארבע השנים האחרונות יועץ לאלוף פיקוד המרכז לענייני חשיבה. מפתח שיטת 'אפכרסת' לחשיבה קבוצתית חדשנית ויצירתית, מתודה הבנויה על אדני השיטה הפילוסופית והשיטה הבית מדרשית. הפעיל את השיטה בכוחות הביטחון השונים, בתי חולים, משרדי ממשלה ומוסדות חינוך. מומחה לחשיבה ולהפיכת צוותי חשיבה לקבוצות יוצרות ואקטיביות ומלווה מעבדות לחדשנות
0528138415
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
כן
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה
העצמה,העשרה,זוגיות,חינוך,יהדות,מנהיגות,משפחה,מתודולוגיה מחקרית,ניהול,פילוסופיה,פיתוח מנהלים,קבלת החלטות,קוגניציה,תקשורת בינאישית,תרבות

הרצאות בנושא חשיבה קבוצתית יוצרת, על שיטת 'אפרכסת' לחשיבה קבוצתית, על החשיבה הבית מדרשית, על החשיבה הפילוסופית הסוקרטית. ייעוץ לבכירים בארגונים בדילמות תוך יישום המתודות לחשיבה פורצת דרך בשיטת 'אפרכסת', הנחיית תהליכי חשיבה בקבוצות חשיבה בארגונים.

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.