התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, יועצים ואנשי בידור

זה המקום להתחיל ולחפש את ההרצאה או הסדנה הבאה שלכם, מתוך מאגר המרצים המעולים הרשומים באתר. בצעו סינון בשדות המופיעים כאן. אם אתם מחפשים מרצה ספציפי, אנא כיתבו את שם משפחתו בלבד בשדה המתאים. אם תירצו לצפות ברשימת המרצים המלאה שלנו - פשוט ליחצו על כפתור 'הפעל חיפוש', מבלי למלא את שדות החיפוש. בהצלחה והרצאה / סדנה נעימה  
5
הרצאה

הרצאות העשרה מרתקות
על תרבויות וקהילות, בישראל ובעולם,
הפותחות צוהר לעולם מפתיע ויוצרות חוויה מעוררת השראה.
ההרצאות מתאימות גם לציון אירועים בלוח השנה, חגים, יום השואה, יום האישה, יום הפליט ועוד.
www.nifgashim.biz

MORE-INFO

טופס פרופיל
gloria-matos
הרצאה

ההרצאות משלבות צפייה ביצירות מופת של כוראוגרפים חשובים, בביצוע להקות המחול המובילות בעולם. ניתוח המחול ברמה אקדמית המוגש לקהל כ"בילוי", מעניק חוויה מיוחדת, מרתקת, אינטלקטואלית, אסטטית ומרגשת. מרצה במפגשי נשים, פעילויות גיבוש, פעילויות בארגונים, מתנ"סים, דיור מוגן, ארועים מיוחדים, וחוגי בית.

MORE-INFO

טופס פרופיל
--2
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה

הרצאות בנושא חשיבה קבוצתית יוצרת, על שיטת 'אפרכסת' לחשיבה קבוצתית, על החשיבה הבית מדרשית, על החשיבה הפילוסופית הסוקרטית. ייעוץ לבכירים בארגונים בדילמות תוך יישום המתודות לחשיבה פורצת דרך בשיטת 'אפרכסת', הנחיית תהליכי חשיבה בקבוצות חשיבה בארגונים.

MORE-INFO

טופס פרופיל
ricnew-5
הרצאה

הרצאה-1: "פתגמי העולם - חכמת האנושות"
על חכמת החיים המשותפת לכל העמים והתרבויות. מפגש קליל, אך מחכים, עם הרבה הומור וחשיפה משעשעת לתרבויות העולם.
הרצאה-2: "משחקי חידות על פתגמים", מפגש עם שילוב מנצח בין פתגמים וחידות, שמייצר אתגר, עניין והנאה.
ניתן להזמין מפגש ייחודי המשלב את שני הנושאים בהרצאה אחת!

MORE-INFO

טופס פרופיל
hanan
הרצאה,הנחיית סדנה,מופע

הרצאות חוויה וחוגי בית
בנושאי- שיפור איכות החיים שיפור וחיזוק השינה הזכרון והחלומות
בדרך הריפוי העצמי.
נתינת כלים מעשיים
לחיים טובים יותר.
מיגוון נושאים ישומיים
והתאמת הנושא לפי גיל וקהל היעד.
ותירגול השיטה גם אחרי הפעילות.

MORE-INFO

טופס פרופיל
naama-bs
הרצאה

ההצגה "אין לי שם כי אין לי ילד" מספרת את סיפורה של אמו של שימשון הגיבור ונותנת נקודת מבט חדשה על הסיפור המוכר. ההצגה לוקחת את הצופים למסע בעקבות עקרות, נשיות ואמהות לגיבור ישראל, סיפור שחוזר לרבות בתרבותנו הישראלית והעברית. ההצגה משלבת צלילי חליל, ריקודים ושחקנית מוכשרת מביא לבית את תחושת המדבר ויוצרת עולם אחר.

MORE-INFO

טופס פרופיל
aliza
הרצאה

הרצאות על מד"ב בספרות ובקולנוע ומיתולוגיה השוואתית, מודל הגיבור המיתולוגי של קמבל, המד"ב כמיתולוגיה חדשה, נשים במד"ב, מבוססת על מאמרים שפורסמו באתר שלי, אפשרות למערך קורס מובנה, כולל מצגות PDF, יש כבר כ-10 הרצאות מוכנות בנושאים הנ"ל, דוגמה תישלח לכל מזמין. לצעירים ומבוגרים, למתמצאים ולמי שלא.

MORE-INFO

טופס פרופיל
img-20170416-wa0000-
הרצאה

"נמיביה מסע אישי - אנשים,שבטים והשראה" . הרצאה לא שיגרתית על מקום לא שיגרתי. סיפור על התנדבות ועל למידה שנותן השראה לחלום חלום וללכת רחוק. להיות בלב פתוח ולראות את השונה. הרצאה שתיקח אתכם לטיול במרחבי נמיביה שבאפריקה.

MORE-INFO

טופס פרופיל

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.