התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, יועצים ואנשי בידור

זה המקום להתחיל ולחפש את ההרצאה או הסדנה הבאה שלכם, מתוך מאגר המרצים המעולים הרשומים באתר. בצעו סינון בשדות המופיעים כאן. אם אתם מחפשים מרצה ספציפי, אנא כיתבו את שם משפחתו בלבד בשדה המתאים. אם תירצו לצפות ברשימת המרצים המלאה שלנו - פשוט ליחצו על כפתור 'הפעל חיפוש', מבלי למלא את שדות החיפוש. בהצלחה והרצאה / סדנה נעימה  
5
הרצאה

הרצאות העשרה מרתקות
על תרבויות וקהילות, בישראל ובעולם,
הפותחות צוהר לעולם מפתיע ויוצרות חוויה מעוררת השראה.
ההרצאות מתאימות גם לציון אירועים בלוח השנה, חגים, יום השואה, יום האישה, יום הפליט ועוד.
www.nifgashim.biz

MORE-INFO

טופס פרופיל
--2
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה

הרצאות בנושא חשיבה קבוצתית יוצרת, על שיטת 'אפרכסת' לחשיבה קבוצתית, על החשיבה הבית מדרשית, על החשיבה הפילוסופית הסוקרטית. ייעוץ לבכירים בארגונים בדילמות תוך יישום המתודות לחשיבה פורצת דרך בשיטת 'אפרכסת', הנחיית תהליכי חשיבה בקבוצות חשיבה בארגונים.

MORE-INFO

טופס פרופיל
asher-malka-profile
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה

הרב ד"ר אשר מלכה מרצה בשלושה תחומים מרתקים על כל רובדיהם. בתחומי היהדות מרצה הרב ד"ר מלכה על ניתוח סוגיות ביהדות, חגים, עולם השבת, ערכים ביהדות, פרקי אבות, מוסר וכן נושאים לפי הזמנה מראש. כמו-כן, מרצה הוא גם בתחום החינוך על סוגיות חינוכיות על-פי מקורות היהדות. הרב ד"ר מלכה מרצה גם בתחום התקשורת הזוגית, תקשורת בין הורים לילדים, שפת הגוף בזוגיות, ניהול סכסוכים ועוד...

MORE-INFO

טופס פרופיל
profile
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה

הרצאות תוך שיתוף פעיל של קהל. חשיפה לעולמי תוכן מגוונים ומעניינים. אני בעל רקע אקדמי מעמיק ונוהג להמחיש אותו באמצעות שפע אנקדוטות, סיפורים אישיים ותקשורתיים.

MORE-INFO

טופס פרופיל
הרצאה

סדרת הרצאות לבני נוער ומבוגרים "ערכים יהודיים בעידן הדיגיטלי" בגישה פתוחה ומחבקת כל יהודי - בלי מילה אחת על החזרה בתשובה. לקראת ימי הזיכרון השקתי הרצאה חדשה "בין 2 צפירות הזיכרון - מהטלאי הצהוב לפרח דם המכבים".

MORE-INFO

טופס פרופיל
IMG_0194
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה

מרצה ומלמד את חכמת הקבלה. בהרצאותיו מספר על חכמת הקבלה העוסקת בשורשים המעבירים פקודות לכוכבים המנתבים אלינו לאחר סינון את האור המופקד לאדם מסוים בעת לידתו.

הרצאותיו עוסקות בכל המערכות הפועלות על האדם בעולם הזה ובמימד הגבוה יותר, המימד הרוחני.
בהרצאותיו מסביר סרג'יו במדויק כיצד הכוחות פועלים בתוכנו, מנתבים אותנו לעשות את מה שדרוש על פי תכנית קבועה מראש. "לילה מיסטי" היא לא עוד הרצאה על נומרולוגיה, אלא היא ההרצאה החשובה והמעמיקה ביותר שתשמעו על הקשר בין מספרים לבין התרחשותם של אירועים חשובים בחייכם.

MORE-INFO

טופס פרופיל
120966275064868528539513268791708435532447n
הרצאה

מפגש אינטימי, חוויתי דינמי ומרגש בשיתוף עם הקהל, בו נחשף סיפור אמתי אישי הפותח צוהר אל עולם האימוץ .
ההרצאה מבוססת על הספר " אימא ברישיון", המגולל סיפור יוצא הדופן. ההרצאה מעלה דילמות ערכיות בנושאים של קהילה, משפחה, זוגיות וזהות .

ההרצאה נמשכת כשעה וחצי בליווי מצגת של מסמכים אותנטיים מהעיתונות הישראלית והעולמית. ההרצאה מסתיימת ברב שיח עם הקהל .
הנושאים המועלים מתאימים לקהלים מכל גיל ורמה. מועדונים חברתיים, גמלאים, חוגי בית ואנשי חינוך.

MORE-INFO

טופס פרופיל

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.