התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, יועצים ואנשי בידור

זה המקום להתחיל ולחפש את ההרצאה או הסדנה הבאה שלכם, מתוך מאגר המרצים המעולים הרשומים באתר. בצעו סינון בשדות המופיעים כאן. אם אתם מחפשים מרצה ספציפי, אנא כיתבו את שם משפחתו בלבד בשדה המתאים. אם תירצו לצפות ברשימת המרצים המלאה שלנו - פשוט ליחצו על כפתור 'הפעל חיפוש', מבלי למלא את שדות החיפוש. בהצלחה והרצאה / סדנה נעימה  
5
הרצאה

הרצאות העשרה מרתקות
על תרבויות וקהילות, בישראל ובעולם,
הפותחות צוהר לעולם מפתיע ויוצרות חוויה מעוררת השראה.
ההרצאות מתאימות גם לציון אירועים בלוח השנה, חגים, יום השואה, יום האישה, יום הפליט ועוד.
www.nifgashim.biz

MORE-INFO

טופס פרופיל
uripaz
הרצאה

• סדרת הרצאות ייחודיות המתמקדות בפייק ניוז ובטעויות, החושפות עולמות נעלמים בתקשורת ומשמשות מעין "מורה נבוכים" לאבחון בין אמת לשקר ובין מציאות לדמיון, משימה שנראית לעיתים קרובות כבלתי אפשרית. הן מציעות שיטות וכלים שיסייעו בזיהוי ובמניעת הטעויות והזיופים כדי למזער נזקים נפשיים ופגיעות כלכליות אפשריות. ההרצאות מועברות בצורה חווייתית ומותאמות לארגונים ומוסדות, לעובדים ומנהלים בכל התחומים. מידע נוסף באתר:
https://www.uripaz.co.il

MORE-INFO

טופס פרופיל
Moshe Elad
הרצאה

ד"ר, מזרחן, מרצה בנושא הסכסוך הישראלי-פלסטיני והישראלי – לבנוני.
הרצאותיו עוסקות בנושאים: סיכויים וסיכונים בהסכם שלום ישראלי –פלסטיני, סוגיות הליבה בסכסוך הישראלי פלסטיני: הפליטים, מזרח י-ם, ההתנחלויות הגבולות והסדרי הביטחון, הסוגיה הלבנונית: לבנון, דרום לבנון וישראל, ביטחון לאומי וזכויות אדם.

MORE-INFO

טופס פרופיל
heda
הרצאה

אמריקנולוגית, מומחית לנושאים אמריקאיים: היסטוריה, אקטואליה, יחב"ל, פוליטיקה, קהילה יהודית אמריקאית. מרבה להרצות על כך במסגרות מגוונות. חלק מן ההרצאות מלוות במצגת. ניתן לבחור הרצאות בודדות ו/או ליצור סדרות של הרצאות. ההרצאות מתאימות לקהלים שונים. ניתן ל"תפור" הרצאות ע"פ דרישת הקהל.

MORE-INFO

טופס פרופיל
profile
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה

הרצאות תוך שיתוף פעיל של קהל. חשיפה לעולמי תוכן מגוונים ומעניינים. אני בעל רקע אקדמי מעמיק ונוהג להמחיש אותו באמצעות שפע אנקדוטות, סיפורים אישיים ותקשורתיים.

MORE-INFO

טופס פרופיל
izhar-david-profile-img
הרצאה

הרצאה דרך סיפורו האמיתי של יזהר מנהל שטח בשב"כ כפי שפורסם ברב מכר פרי עטו "פצצה מתקתקת". בהרצאתו מאפשר הצצה נדירה לפעילות השטח של השב"כ- הפעלת הסוכנים, סיכול טרור ומבצעים שונים. ובמקביל הצצה כנה ומפתיעה לנפשם של רכזי השטח בשב"כ המתמודדים מול דילמות מקצועיות, מוסריות וערכיות מורכבות.

MORE-INFO

טופס פרופיל
phineas-dickstein-photo-at-ict
הרצאה

נושאים ראשיים:
1. מבוא לגרעין ולטרור גרעיני: מהו הגרעין, כיצד הוא "עובד", מהו טרור גרעיני, כיצד הוא בא לידי ביטוי, התוצאות האפשריות, הקשר בין אידאולוגיות ארגוני הטרור והאיום הגרעיני.
2. בחינה מחודשת של מהלכי מרד בר-כוכבא
3. הטרור בדרום-אמריקה במאה העשרים

MORE-INFO

טופס פרופיל

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.