התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, יועצים ואנשי בידור

זה המקום להתחיל ולחפש את ההרצאה או הסדנה הבאה שלכם, מתוך מאגר המרצים המעולים הרשומים באתר. בצעו סינון בשדות המופיעים כאן. אם אתם מחפשים מרצה ספציפי, אנא כיתבו את שם משפחתו בלבד בשדה המתאים. אם תירצו לצפות ברשימת המרצים המלאה שלנו - פשוט ליחצו על כפתור 'הפעל חיפוש', מבלי למלא את שדות החיפוש. בהצלחה והרצאה / סדנה נעימה  
hanan
הרצאה,הנחיית סדנה,מופע

הרצאות חוויה וחוגי בית
בנושאי- שיפור איכות החיים שיפור וחיזוק השינה הזכרון והחלומות
בדרך הריפוי העצמי.
נתינת כלים מעשיים
לחיים טובים יותר.
מיגוון נושאים ישומיים
והתאמת הנושא לפי גיל וקהל היעד.
ותירגול השיטה גם אחרי הפעילות.

MORE-INFO

טופס פרופיל
a13853b38672cd5ca24316824e7e01074faf62-mv2-copy
הרצאה,ייעוץ

ייעוץ אישי וליווי צמוד לאנשים שמעוניינים לרדת במשקל, מבלי לשנות יותר מדי את אורחות חייהם.

מתן הרצאות בתחום של תזונה ובריאות: דרכי קבלת החלטות בתהליך הירידה במשקל; למה יש כאלה שמצליחים וכאלה שנכשלים ומזגזים ביו-יו? סיפורים אמיתיים של כשלונות והצלחות, והסברים לסיבות לכל אחד; איך אפשר לגרום לבית שלנו להיות בריא יותר וכך גם לרדת במשקל (כמעט מבלי לשים לב); הרצאה לגיל השלישי איך לחיות עד 100 בבריאות טובה עם לב חזק ומח חריף, ועוד.
ההרצאות מתובלות בדוגמאות רבות על לקוחות לשעבר, עם השוואה משעשעת בין האמריקאים לישראלים בכל תחום ועניין. נתינת כלים מעשיים ליצירת בית בריא וחיים טובים יותר.

MORE-INFO

טופס פרופיל
SAMUEL
הרצאה,ייעוץ

מרצה בנושאים: 1. חשיבותן של חומצות השומן אומגה, 2. עצירת בריחת הסידן, 3. הרזייה ללא איסורים
ההרצאות מלוות במצגות מרהיבות, ועוסקות בתחומים החשובים ביותר היום בתחום התזונה. הן לא רק רלוונטיות עבור כל אחד ואחת אלא הן חשובות ומלאות ערך וידע לשימוש יומיומי. ההרצאות מלאות הומור ודו-שיח עם הקהל, ובתומן מתקיים דיון מעמיק שמאפשר לקהל לשאול שאלות בכל נושא תזונתי.

MORE-INFO

טופס פרופיל

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.