התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, יועצים ואנשי בידור

זה המקום להתחיל ולחפש את ההרצאה או הסדנה הבאה שלכם, מתוך מאגר המרצים המעולים הרשומים באתר. בצעו סינון בשדות המופיעים כאן. אם אתם מחפשים מרצה ספציפי, אנא כיתבו את שם משפחתו בלבד בשדה המתאים. אם תירצו לצפות ברשימת המרצים המלאה שלנו - פשוט ליחצו על כפתור 'הפעל חיפוש', מבלי למלא את שדות החיפוש. בהצלחה והרצאה / סדנה נעימה  
dsc6979
הרצאה

הרצאה מרתקת, אנושית ואותנטית שפותחת דלת לעולם של תודעה ומזמינה למסע ביוגרפי מודע לתוך הסיפור שלנו, מסע של חיפוש אחר משמעות וחיים מתוך אהבה וחופש. על נשימה מתוך כאב, התמודדות והתפתחות רוחנית.

עוד פרטים בדף-
http://lilachsimanim.wixsite.com/lilachsimanim

MORE-INFO

טופס פרופיל
IMG_0194
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה

מרצה ומלמד את חכמת הקבלה. בהרצאותיו מספר על חכמת הקבלה העוסקת בשורשים המעבירים פקודות לכוכבים המנתבים אלינו לאחר סינון את האור המופקד לאדם מסוים בעת לידתו.

הרצאותיו עוסקות בכל המערכות הפועלות על האדם בעולם הזה ובמימד הגבוה יותר, המימד הרוחני.
בהרצאותיו מסביר סרג'יו במדויק כיצד הכוחות פועלים בתוכנו, מנתבים אותנו לעשות את מה שדרוש על פי תכנית קבועה מראש. "לילה מיסטי" היא לא עוד הרצאה על נומרולוגיה, אלא היא ההרצאה החשובה והמעמיקה ביותר שתשמעו על הקשר בין מספרים לבין התרחשותם של אירועים חשובים בחייכם.

MORE-INFO

טופס פרופיל

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.