התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

הרצאות מעניינות לעובדים ולקהל הרחב

מחפשים הרצאות מעניינות לעובדים? הרצאות מעניינות לערב עם חברים? תחום ההרצאות בארץ הולך ומתפתח. כל הזמן קיימת דרישה להרצאות מעניינות שיוצאות מחוץ לקופסה, הרצאות שהולכות צעד אחד קדימה ומאתגרות את מסגרות החשיבה המקובלות. אנו באתר המרצים פרופיל U שואפים להביא לכם לא רק את ההרצאות הכי חדשות, אלא גם את ההרצאות הטובות והמעניינות ביותר בישראל. באזור זה תמצאו את רשימת תחומי ההרצאות הכי מרתקות באצלנו במאגר. חשוב לציין שאלו לאו דווקא הרצאות שיש לנו מטרה מסוימת לקדם, אלא אלו פשוט ההרצאות שלדעתנו עונות על ההגדרה של חשיבה מחוץ לקופסה - ומה שעל פי היקפי החיפושים באתר הן הרצאות מעניינות יותר מאחרות. 

ההרצאות המעניינות ביותר בישראל - אתר פרופיל U !
 

הרצאות מעניינות מובילות

ברשימה המופיעה כאן תמצאו הרצאות מעניינות - של המרצים המובילים של מאגר המרצים שלנו, ממוינות לפי תחומי  ההרצאה. למשל - אם תלחצו על המילה 'אינטרנט' - תעברו ישירות לרשימת מרצים המעבירים הרצאות מעניינות ומרתקות על תחום האינטרנט והסייבר וכו'.

יהדות woman חינוך man-8 זוגיות woman-7 העשרה man-4 העצמה man-5 הומור woman-2 אקטואליה man-3 אינטרנט man-2
תרבות woman-6 תקשורת woman-14 קבלת החלטות man-1 פיתוח מנהלים woman-4 משפחה woman-5 מנהיגות woman-4 מכירות man כישורי חיים woman-1
תזונה woman ניהול man-8 משפט woman-7 מיסטיקה man-4 מוזיקה man-5 מדע המדינה woman-2 הורות man-3 גרונטולוגיה man-2

איך תמצאו הרצאות מעניינות לעובדים, או עבורכם?

בין אם אתם מחפשים הרצאות מעניינות לעובדים, סדנאות, שירותי ייעוץ, מאמנים או אנשי בידור, תחילה יש לגשת לתפריט העליון וללחוץ על האפשרות "חיפוש מרצים". מכאן ואילך הכוח הוא בידיים שלכם. בעמוד הזה תמצאו פילטרים שונים.בסוג הפעילות תוכלו לבחור: מופע, הנחיית סדנה, ייעוץ (המקביל לאימון) או הרצאה. הפילטר הבא הוא "רשום ברשת עתיד" - הכוונה היא רק למרצים שיכולים להעביר הרצאות של משרד החינוך (למשל במרכזים לפיתוח סגלי הוראה); רשת עתיד היא הגוף המעסיק. הפילטר הבא הוא "תחומים" של הרצאות, סדנאות וכו'. תוכלו לבחור נושא אחד להרצאות המבוקשות או מספר נושאים יחדיו על-ידי החזקת כפתור ה- Ctrl במקלדת. אם למשל, אתם מעוניינים בהרצאות בנושאים "הומור" + "כישורי חיים", תוכלו לגלול את הרשימה וללחוץ על שני נושאי ההרצאות הללו יחד על ידי החזקת המקש Ctrl. הפילטר האחרון הוא "חיפוש לפי נושאים" - שם תוכלו להקליד באופן חופשי כל נושא שתרצו והמערכת תשמש עבורכם כמנוע חיפוש למבוקשכם. 

 

מה השלב הבא?

מצאתם הרצאות מעניינות לעובדים או לקהל אחר? מצויין! אתם וודאי תשמחו לשמוע שאנחנו לא גובים דמי תיווך. אצלנו הקשר הוא ישירות מול המרצים, ולכן מספרי הטלפונים בכל פרופיל של כל מעניק שירות, הוא מספרו האישי. לא עוד אתר המהווה גורם מתווך, הקשר שלכם עם המרצים הוא ישיר בלבד. עובדה זו נכונה גם לגבי המייל או כל פרט אחר ליצירת קשר המופיע באתר שלנו. 

 

הרצאות מעניינות לעובדים

 

 

 

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.