התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

הרצאה, סדנה, אימון או ייעוץ - מחפשים לפרסם יותר טוב ?

 עופר לנגר, מרצה לתורת השכנועכיצד ניתן לפרסם הרצאה, סדנה, אימון או ייעוץ בצורה אפקטיבית? זו באמת שאלה טובה. לי לקח המון זמן שבזבזתי כדי להבין את התשובה לשאלה זו. כשהתחלתי את דרכי כמרצה, הייתי בטוח שברגע שאציע את ההרצאה שלי למתנ"סים השונים, כולם יענו בשמחה. התשובה שגילית הייתה רחוקה מן האמת. את דרכי התחלתי ברשימות ארוכות של טלפונים לכל מתנ"ס או מרכז קהילתי באזור מגוריי. משהבנתי שקיימים מאות כמוני שחושבים בדיוק אותו דבר, החלטתי לצאת מן הקופסה ולקבוע פגישות אישיות על מנהלים שונים. אחרי שהבנתי עד כמה התחרות היא קשה בין המרצים השונים, החלטתי לבנות אתר עסקי. האתר היה בעמוד ה- 25 בערך... שום סיכוי שמישהו ידיע אליו בעשור הקרוב. משהו היה חייב לנער אותי מהר מהמסלול...
 
יום אחד, אחרי שהבנתי שהדרך להצלחה ארוכה מידי או יקרה מידי (לשלם למישהו אחר שיפרסם אותי), ירד לי האסימון שמשהו חייב להשתנות. הבנתי שאני חייב לא רק לעזור לעצמי, אלא גם לעזור למרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור שמחפשים לפרסם בזול ובצורה אפקטיבית. הקמתי את פרופיל U - המאגר הרב-תחומי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים. החזון שלי היה לאפשר למעניקי שירות בכל שלב בהתפתחותם העסקית לפתוח ערוץ פרסום נוסף, זול ואפקטיבי. היתרונות הבולטים של המאגר הם גם אפשרות יצירת פרופיל פרסומי באופן עצמאי (כל ספק שירות יכול לעשות זאת בעצמו) וגם האפשרות לשלוח מאמרים לפרסום ללא הגבלה. זאת כאשר כל מאמר מאפשר למרצה לפרסם גם את הפרופיל העסקי שלו באתר (על-ידי קישור מהמאמר לפרופיל) ולא פחות חשוב מכך - לספק למבקרי האתר ידע נוסף על התחום המקצועי בו הוא עוסק. ניתן לראות מספר דוגמאות מרתקות משלל תחומים. 
 
הנה לדוגמה, מאמר נפלא של שלומי אלגוסי, מרצה להומור והליצן הרפואי הראשון בישראל המסביר לנו איך להצחיק נכון בהרצאה? או למשל, אשר קירשנבוים, מרצה לאמנות המכירה, שמספר לנו על סוד ההצלחה במכירות. דוגמה נוספת היא מאמרו הנפלא של ד"ר אמיר הר-גיל, מרצה לקולנוע, המסביר בצורה יפה כיצד להעביר מסרים מורכבים בקולנוע?
 
 
הדוגמאות הן רבות, וכל אותם מאמרים מטרתם להעשיר את ידע הגולשים בהציעם כלים פרקטיים לחיים, ובה בעת לאפשר למרצה להגביר את החשיפה, הפרסום והנגישות שלו לקהלי יעד שונים ומגוונים. 
 
מקווה שהצלחתי להאיר יתרון נוסף ומהותי שמציע אתר פרופיל U.

עופר לנגר, מרצה לתורת השכנוע.
מייסד המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים.

מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור

מרצה

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.