התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

קורסים לגמול השתלמות

עופר לנגר, מרצה לעמידה מול קהל, רטוריקה ושפת הגוף
 
אם כתבתם בגוגל "קורסים לגמול השתלמות" והגעתם לכאן, אז אתם כנראה מחפשים קורסים מעניינים לגמול השתלמות, או שאתם מחפשים מרצה שיעביר במוסד הלימודי שלכם קורס לגמול השתלמות. כך או כך, אתם בידיים טובות. ברצוני לספק במאמר זה מענה למבוקשכם.
 
היום הרשת רוויה במרצים המציעים קורסים בשלל תחומים מרתקים, אך הבעייה היא שלא תמיד המרצים הטובים שייכים לרשת עתיד או מקבילותיה, המספקות מרצים עבור השתלמויות של משרד החינוך, בהן ניתן לצבור גמול השתלמות. המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים שואף לספק לכך מענה הולם. מיד אסביר...
 
 
הרצאות - עופר לנגר, מרצה לעמידה מול קהל, רטוריקה ושפת הגוף
הרצאות, סדנאות, השתלמויות. עופר לנגר, מרצה לעמידה מול קהל, רטוריקה ושפת גוף.

מציאת קורסים לגמול השתלמות

בתחילת דרכו של מאגר המרצים שלנו, לאחר ששוחחתי עם גורם בכיר באחד ממרכזי פסג"ה (מרכז לפיתוח סגלי הוראה), הבנתי שקיימת בעיה למרכזי פסג"ה בכל הארץ למצוא מרצים המשתייכים למשרד החינוך ומסוגלים להציע השתלמויות או קורסים לגמול השתלמות. לכן בעמוד שלנו המאפשר חיפוש סדנה, קורס או השתלמות הוספתי פילוח מתאים:

חיפוש סדנה

 

 

השתלמות בנושא שפת הגוף, רטוריקה ועמידה מול קהל

מעבודה רבה מול קהל מדהים של אנשי חינוך, ומניסיון רב שיש לי בתחום כמי שבעבר היה מורה במשרד החינוך, הבנתי במהלך השנים שקיים אתגר משמעותי בפני אנשי חינוך בכל התחומים. הטכנולוגיה הביאה עימה בעיות רבות בקרב תלמידים, ובעיקרן - היכולת להיות מרוכזים במהלך השיעור במורה ולא במכשיר הטלפון הנייד. מורים רבים מוצאים עצמם מתוסכלים כי התחרות בטכנולוגיה המתקדמת היא כמעט בלתי אפשרית. הצורך לשיפור התקשורת עם התלמידים, והחשיבות של טכניקות של עמידה מול קהל, שפת גוף ורטוריקה כדי להשאיר את התלמידים מרותקים לנושאי השיעור הם הבשורה הבאה. 

"שפת גוף ורטוריקה כעזרי הוראה בינאישיים - מנהיגות חינוכית" היא השתלמות בה אני מקנה כלים מתחומי העמידה מול קהל, רטוריקה (תורת השכנוע) ושפת הגוף במטרה לגרום לכל מורה להפוך כל שיעור בכל נושא למרתק, סוחף ועוצמתי. ברצוני להציע לכם להתעניין בהשתלמות זו - אותה אני מעביר במכללות ובמרכזי פסג"ה בכל הארץ כקורס לגמול השתלמות. 

קורסים לגמול השתלמות

השתלמויות במרכזי פסג"ה (מרכזים לפיתוח סגלי הוראה). עופר לנגר.

 

 

עופר לנגר מרצה לעמידה מול קהל, רטוריקה ושפת הגוף

מייסד המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים מנחי סדנאות ויועצים.

 
מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור
מרצה
 

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
נתניהו - על רטוריקה להרצאה משכנעת בגאות ובשפל, בניצחונות הפוליטיים ובכישלונות, מילים תמיד היוו כלי רב עצמה עבור ... הרצאה על הפאזל של המוטיבציה - הרצאות TED דניאל פינק, אחד מהמרצים הסוחפים ביותר ב- TED בטד מסביר הפאזל של המוטיבציה. אחת הב... הכסף שלנו, לאן הוא נודד ? הכסף שלנו, לאן הוא נודד ? שימוש בדימוי מעולם אחר נדב ברקאי, מומחה לאימון אישי ות... כיצד לבנות מצגת שתתאים להרצאה שלך? ביסוד המלאכה הקרויה – מתן הרצאה, עומדת פעולה הנראית לכאורה פשוטה למדי - אדם עומ... כיצד לגרום לאנשי המכירות בארגון למכור יותר מבין כלל מערכי הפעילות בעסק, אין ספק כי מערך המכירות הוא זה העומד בחוד החנית של ...