התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

מחפשים מרצה לחוגי בית?

עופר לנגר, מרצה לתורת השכנוע
חוגי בית הפכו בשנים האחרונות לטרנד חברתי שאוסף חברים, מכרים, משפחה ומאפשר חיזוק קשרים חברתיים ובה בעת העצמת הידע בדרך חווייתית ומהנה. חוגי בית הם דרך מצויינת לשבירת שגרה בשל העובדה שהם חושפים את החברים בהם לידע חדש מכיוונים שונים ומגוונים. שולחן גדוש באוכל, שיחות על כל נושא אפשרי וגולת הכותרת - הרצאה מרתקת על נושא חדש. מה יכול להיות יותר טוב מזה? 
 
 
בחוגי בית אחדים נאספים החברים לשמוע על ז'אנר ספציפי של הרצאות, בחוגי בית אחרים נאספים כולם להנות מהרצאה מקורית על נושאים חדשים מתחלפים. העיקר - להעביר זמן בכיף ולרכוש ידע על נושא חדש. ברוב המקרים חיפוש אחר מרצים הנה מטלה שדורשת השקעה מרובה. עבור מנהיגי דעה בתחום ההרצאות תתכן השקעה מינימאלית, אולם עבור מי שזה עתה החלו לארגן חוגי בית עבור חבריהם מדובר במשימה לכל דבר הצורכת זמן. לעיתים ניתן בקלות רבה למצוא בגוגל מרצה טוב בנושא מסוים, ולעיתים אין אפילו קצה חוט באשר לשאלה, איזה נושא בכלל מעניין?
 
 
אתר פרופיל U - המאגר הרב-תחומי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים, חרט על דגלו להפוך את המשימה לפשוטה ככל הניתן. במנוע החיפוש הייחודי שממוקם בתפריט העליון של האתר הראשי, ניתן למצוא את כל התשובות. מנוע החיפוש נועד לשרת את הגולשים בצורה האופטימלית והידידותית ביותר למשתמש. לחיצה על כפתור החיפוש תוביל אתכם למאגר - אותו ניתן למיין לפי סוג השירות (הרצאה, סדנה או ייעוץ), תחום השירות (למשל, ייעוץ ארגוני, הומור, מספרי סיפורים), השתייכות לרשת עתיד (מרצים בעוסקים בעיקר בתוכן חינוכי). היתרון של המאגר הוא בהיותו נטול עמלות, כלומר, הפנייה היא ישירות אל המרצה, למשל. כך חוסכים גם דמי תיווך וגם זמן על התקשרות מול מתווך. 
 
אתם מוזמנים לחפש באתר פרופיל U ולהנות ממגוון עשיר של מרצים, מנחי סדנאות ועוד מעניקי שירות איכותיים. בהצלחה במציאת המרצים לחוגי הבית שלכם ! 
עופר לנגר, מרצה לרטוריקה ולשפת גוף.
 
מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור
 
מרצה

MORE-INFO

 בהמשך לדברים הכתובים, חוגי-בית הם מפגש חברתי ממדרגה ראשונה. ניתן לראות את מיטב האנשים הרוצים להיות יחד, ליהנות ביחד וזה נכס שלא ניתן למצוא בעולמנו. אני מסכים עם הנאמר בכתבה. היא נותנת תמונה מאוד נכונה לטרנד החברתי שקיים. מעדותי בשטח כמרצה לחוגי-בית אני פוגש קבוצות הנפגשות מזה 40 שנה וזה מאוד מרגש אותי. לא פעם אני אומר להם: "הייתי רוצה להיות בצד שלכם, בצד של הקהל המגיע לשמוע מרצים." ההתכנסות של אותן קבוצות היא מעבר להרצאה כזאת או אחרת. השיחות המתקיימות עד שההרצאה מתחילה, ויש את הקטע שכל זוג מגיע עם מטעמים ביתיים. בקיצור מצפה לשומעים ולמרצים הנאה מרובה. בהצלחה!!! ולך עופר תודה על העושר שאתה מעדכן אותנו בדברי הטעם שלך. 2014-07-31 08:53:50

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש של מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שמרו על קשר:

 

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

לחצו כאן ליצירת קשר

מאמר מומלץ...
הקומיקאי והבדרן שלומי אלגוסי במונולוג קורע ! קטע מונולוג מתוך הרצאתו של שלומי אלגוסי, מרצה להומור.   נעים   :  &... כיצד יכולים ספרים להרחיב לך את האופקים? סיפורה המרתק של ליסה בו, שגדלה בסין הקומוניסטית, יכול להיות סיפורם של אנשים ברח... ספר הזוהר שמי סרג'יו מוסקוביץ, מרצה לעולם היהדות והקבלה, ואני רוצה לשתף אתכם בתע... להרגיש ולא לדעת שמי סרג'יו מוסקוביץ, מעביר הרצאות וסדנאות אודות חכמת הקבלה, ובעל השגה רוחנית. ... איך מכינים מצגת למשקיעים? "בעל המאה הוא בעל הדעה", כולנו גדלנו על הפתגם הידוע הזה, אולם, לעיתים, יש צורך להע...