התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

מהם 8 הסודות להצלחה בחיים?

ריצ'ארד ג'ון, בהרצאה מעניינת שואל מדוע אנשים מצליחים? האם זה מאחר שהם חכמים? או שהם סתם ברי מזל? האנליסט ר'צארד ג'ון מסכם שנים רבות של ראיונות עם המרצים המוצלחים של TED למצגת של 3 דקות העוסקת בסודות האמיתיים של הצלחה.

לאחר 500 ראיונות עם מרצים של TED הוא מצליח להעלות 8 תובנות מרכזיות של מרצים לגבי סודות ההצלחה שלהם.

8 תובנות להצלחה בחיים מתוך הרצאות טד:


1. תשוקה - קרול קולטה, מפיקת רדיו בסמארט סיטי אומרת: "אני הייתי משלמת למישהו כדי לעשות מה שאני עושה". הדבר המעניין כל טוען ריצ'רד הוא שכאשר אנו עושים את מה שאנו עושים מתוך אהבה ותשוקה, הכסף יגיע בכל מקרה. כנראה המרצים של TED הם ההוכחה הטובה ביותר לכך.

2. עבודה - רופרט מורדוק, מנכ"ל ביג צ'יז אומר: "זה הכל עבודה קשה. שום דבר לא בא בקלות. אבל אני מאד אוהב את מה שאני עושה". המרצים של טד באמת נהנים לעבוד. והם עובדים קשה מאד.

3. מצויינות - אלכס גרדן, מפתח משחקים, "כדי להיות מצליח תקע את האף שלך במשהו ותהפוך להיות ממש מצויין בזה".

4. מיקוד - נורמן ג'ויסון, בימאי מצליח, אומר: "אני חושב שהכל קשור בלמקד את עצמך בדבר אחד".

5. דחיפה - דייוויד גאלו, מדען ימי, מסביר: "דחוף את עצמך. פיזית, מנטאלית, אתה חייב לדחוף, לדחוף, לדחוף". חייבים לדחוף, להתעלות ולהתגבר על הבושה והפקפוק העצמי.

6. שרות - שרווין נולנד, פרופסור מנתח מאוניברסיטת ייל המפורסמת, אומר: "זו הייתה זכות לשרת כרופא." וכשמשרתים יש לזכור שבראש ובראשונה יש לתת ערך לאחרים. כך אנשים הופכים להיות עשירים, מסביר ריצ'ארד.

7. רעיונות - ביל גייטס, מייסד מייקרוסופט, מספר: "היה לירעיון - להקים את חברת התכנה הראשונה למיקרו מחשבים"

8. התמדה - ג'ון קראוס, נעעסד שותף של Excite הפורטל האינטרנטי המצליח, אומר: "התמדה היא הסיבה מספר אחת להצלחה שלנו". ריצ'ארד משלים אותו בטענה שחייבים להתמיד למרות הכשלונות. חייבים להתמיד למרות הבאסה!"

ריצ'ארד מצחקק ואומר: אז שלמו 4000$ והגיעו לטד או שפשוט תיישמו את 8 התובנות של מרצים רבים שהגיעו לטד ואמרו כל זאת.


מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור

מרצה

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
תורת השכנוע - טכניקת המחויבות   מהי אחת מטכניקות השכנוע המובילות בעולם? כיצד לגרום לאנשים להיענות לכל הצע... תורת השכנוע - 5 טיפים לקידום פוסטים בפייסבוק ! כיום כולם כותבים. כותבים כדי לקדם מוצר, כותבים כדי לקדם אתר, כותבים כדי להגדיל א... טיפים לקידום אתרי מרצים והרצאות ! מרצים, מנחי סדנאות ויועצים רבות שואלים אותי את שאלת מליון הדולר: "איך האתר של המ... כיצד לגרום לאנשי המכירות בארגון למכור יותר מבין כלל מערכי הפעילות בעסק, אין ספק כי מערך המכירות הוא זה העומד בחוד החנית של ... שיעורי קבלה: מדוע ללמוד קבלה? שמי סרג'יו מוסקוביץ, בעל השגה רוחנית, מרצה לתורת הקבלה ומהמרצים הנאמנים של מאג...