התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

נומרולוגיה על-פי הקבלה

סרג'יו מוסקוביץ, מרצה לעולם הקבלה
 
שמי סרג'יו מוסקוביץ, ואני עוסק בתורת הקבלה, בעל השגה ומומחה לנומרולוגיה כטכניקה של מערכת הכוכבים. במאמר זה ברצוני לנסות להסביר על חשיבות הדיון במערכת הרצונות שמנהלים את חיינו.

נומרולוגיה הינה טכניקה והקבלה היא החוכמה – שילוב מנצח בעולם הזה. כתוב: "אין עוד מלבדו ומלאה הארץ כבודו." הטבע העליון אינו בדמות אדם, לא באופן פיזי ולא באופן גופני, אלא בתכונות אותן האדם חייב להשיג בעודו חי בעולם הזה. הרע שקורה לאדם הוא תוצאה של רצונות שבורים שאינם נכללים בתוכנית הבריאה. אין רע בתכונותיו של הבורא, לכן כתוב: "טוב לרעים ולטובים." הסיבה להרגשה רעה או טובה קשורה לרצון מקולקל או תקין; וכך ללא ידיעה האדם מרגיש רע וחושב שהבורא מעניש או לחילופין מרגיש טוב ומסיק שהבורא אוהב. האמת היא שהרגשה טובה או רעה נובעת מרצון שבור או מתוקן. ממלכת הכוכבים משרתים בכך שמזילים (מזל) לחץ באמצעות הרצונות, שמקורם בטבע העליון לאדם; הדבר מתרחש כדי לגרום לאדם להתפתח בדרך קלה או קשה על-פי תכנית מוכתבת מראש, שניתן לשנות על-ידי רצון חבוי הנמצא באדם. רצון חבוי זה נקרא בלשון מקובלים בהרבה שמות כמו: "אשת חייל" או "שושנה בין החוחים".

נומרולוגיה
Bart Everson, Glowing Blue Numbers, January 4, 2009 via Flickr, Creative Commons Attribution
 
חוכמת הקבלה היא לא מיסטיקה אלא היא חוכמה עליונה של הרצון החבוי והנסתר, לכן נקראת 'חוכמת הנסתר.' כי רק הפעלת הרצון החבוי יכול לשנות את דרך ההתפתחות של האדם מקשה לקלה. כך שהנומרולוגיה כטכניקה של השפעת הכוכבים על האדם בעולם הזה וחוכמת הרצון הנסתר שעליו מלמדת חוכמת הקבלה יכולים לספק כלים נפלאים לעזור ולשנות סדרי עולם. הכוכבים מזילים לנו מזל (מזל, קרי, דרך התפתחות) כתובה מראש. חוכמת הקבלה היא הסוד לשנות את סדר ההתפתחות כחוכמה שיש לה בלעדיות על הרצון הנסתר, שהוא שורש ההתפתחות ללא מודעות האדם בעולם הזה. בהרצאותיי אני מסביר כיצד להעביר מידע וכיצד כל המערכת פועלת.

סרג'יו מוסקוביץ, מרצה לעולם היהדות וקבלה
 
 
מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור
 
 
 
מרצה

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

מאמר מומלץ...
משמעות בחיי היומיום מהי משמעות בחיים? בודאי שמעתם על מושג כזה. זוהי באמת שאלה טובה ואני מקווה שגם הת... לחנך את הנער על-פי דרכו כתוב בספר משלי פרק כב פסוק ו: "חנך לנער על פי דרכו גם כי יזקין לא יסור ממנה." הסוד ... חג פורים - הסיפור האמיתי! שמי סרג'יו מוסקוביץ, מעביר הרצאות בחוגי בית על חכמת הקבלה ורזי היהדות, ובעל הש... איך מכינים מצגת למשקיעים? "בעל המאה הוא בעל הדעה", כולנו גדלנו על הפתגם הידוע הזה, אולם, לעיתים, יש צורך להע... הוכחה חברתית: איך לשכנע בהרצאות? מה הקשר בין מגבות לתורת השכנוע? מה בין קוסמטיקה ליכולת שלנו להעביר מסרים שכנוע...