הדרכה חינמית למרצים - בנובמבר 2017

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 דירוג 0.00 (0 הצבעות)
אני מאמין שכל בעל עסק צריך להיות עם היד על הדופק לגבי התחום שלו ולכן אני מזמין אותך להצטרף לסדרת הדרכות  אינטרנטיות בשידור חי
שתקפיץ את הרמה שלך בכמה דרגות !!!  הירשמו כאן
ההדרכה מיועדת למרצים, דוברים ובעלי עסקים שמעוניינים להרצות מול קהלים חיים
 
אם הינך כבר מרצה, אך לטעמך אינך מרצה מספיק
או שאינך יודע/ת איך הופכים את ההרצאה שלך למקור הכנסה קבוע בעסק
או שחשוב לך להופיע יותר פעמים, מול יותר קהלים
או שיש לך עוד מוצרים ושירותים שאפשר למנף בעזרת ההרצאה
ההדרכות הללו הם בדיוק עבורך
 
סדרת ההדרכות תתקיים בכל יום שני בנובמבר החל משבוע הבא
ב-10:00 , מהנוחות של המחשב הביתי
 
הדרכה ראשונה - 6.11, בשעה 10:00
איזה תשתית נדרשת בכדי להפוך את ההרצאה לאבן שואבת ללקוחות?  איך לדאוג שהעסק שלכם יוכל לתמוך בכל ליד שמגיע מהרצאה ולהפוך אותו ללקוח
הדרכה שנייה - 13.11, בשעה 10:00
 
הנוסחה השלמה לבניית הרצאה ייחודית, מלאת ערך ומרתקת
    איך בוחרים תוכן חדשני, מרתק ומניע לפעולה שלא ישאיר את הקהל אדיש אליכם
 
הדרכה שלישית - 20.11, בשעה 10:00
 
 להרצות את החלום- לעלות על במות בכמות ובזמן שמתאימים לכם
    ההדרכה הזו תדבר על איך עולים על במות ומופיעים מול קהלים חיים
  בתדירות ובאופן שרצוי לכם
הדרכה רביעית - 27.11 בשעה 10:00
 איך הופכים הרצאות למעמדי קידום מכירות בכל במה ובכל הזדמנות
איך הלכה למעשה הופכים את ההרצאה שלכם לכסף בחשבון הבנק
את ההדרכות הולכת להעביר, טלי פיירשטיין, מכינת דוברים מקצועית, מומחית להרצאות עסקיות ושיווקיות
ומכינת הדוברים הרשמית של האתר, שכבר סייעה כאן לעשרות מרצים. זו הזדמנות נפלאה לצפות בהרצאותיה של טלי וליהנות מהידע שלה - ללא תשלום
להרשמה לסדרת ההדרכות - לחצ/י כאן

סטטיסטיקות אתר פרופיל U

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 דירוג 0.00 (0 הצבעות)
סטטיסטיקות אתר
 
 
אז כמה אנשים באמת ביקרו אצלנו ב- 3 החודשים האחרונים? מאיפה מקורות הטראפיק שלנו לאתר? ומהי סוג המעורבות באתר שלנו? כל מה שרציתם לדעת על אתר פרופיל U במאמר חושפני במיוחד.
 
בדרך-כלל, אתרים לא אוהבים לחשוף את המידע הסטטיסטי של כמות הביקורים או כמות הכניסות אליהם. כמאגר מרצים מנחי סדנאות ויועצים - לנו אין במה להתבייש. להיפך, אנחנו שמחים לחשוף מידע זה כדי ליצור שקיפות מלאה מול קהל המבקרים שלנו. מאחר שקהל היעד שלנו הוא ממוקד מאד - אנשים שמחפשים הרצאות, סדנאות ושירותי ייעוץ שונים. מטרתנו היא להפוך כל חיפוש הרצאה, סדנה או ייעוץ לפשוט יותר וזול יותר (ללא גביית דמי תיווך מהמרצים או מהגורמים המזמינים).
 
הנה כמה נתונים מעניינים על חודשי אפריל-יוני 2014:
 
סטטיסטיקות ביון אפריל ליוני 2014
 
מדהים לראות שבשלושת החודשים האחרונים היו לנו 2,340 כניסות (למשל, אנשים שחיפשו הרצאות, סדנאות ויועצים), אשר שוטטו ב- 6,560 עמודים בתוך האתר. משמעות הדבר היא שהאתר מציע תוכן רב-ערך שגורם לכל גולש לצפות בכ- 3 עמודים בממוצע בכל ביקור. זה נתון מדהים, שמגלה עד כמה קל ונגיש לגולשים באתר המידע אותו הם חיפשו בסך הכל 3 עמודים בממוצע! תחשבו לדוגמה על הסיטואציה בה גולש נכנס לאתר שלנו במטרה לחפש מרצה איכותי, והוא מוצא בדיוק את המרצה שחיפש אחרי סך-הכל צפייה ב- 3 עמודים, או אם נדייק - 2.80 עמודים בממוצע.
 
אז מה עוד היה לנו...?
סטטיסטיקות אפריל-יולי - מבקרים חדשים מול חוזרים
 
 מבקרים חדשים לעומת חוזרים
 
התרשים מראה ש- 67.1% מהמבקרים הם מבקרים חדשים, בעוד 32.9% - מבקרים חוזרים. מאחר שעשינו Keywords Research מעמיק, הצלחנו ב- 3 החודשים האחרונים למשוך מבקרים חדשים דרך ביטויים חדשים לאתר. פעם אמרו "הפרסום ברדיו משתלם", אז מסתבר שהצלחנו לאתגר את המשפט הזה ובאמצעות טכניקות SEO (או בקיצור, קידום אורגני) הבאנו הרבה מאד גולשים חדשים דרך ביטויים חדשים אותם אנשים מחפשים בגוגל.
 
להלן סכמת מקורות התנועה שלנו:
 
 
כמות כניסות ממקורות
 
סכמה זו ממחישה איך בדיוק אנשים מצאו את האתר שלנו. כ- 59% מהכניסות הן מחיפוש פשוט בגוגל (תוצאה של קידום אורגני), 18.8% כניסות מרשתות חברתיות (בעיקר פייסבוק וגוגל+), 16.6% מכניסות של אנשים שפשוט הקלידו את כתובת האתר בעצמם, ועוד 5.68% דרך אתרים אחרים שהפנו אלינו. 
 

לראשונה - מפת חום באתר !

מפת חום היא כלי שנועד לסייע למנהלי אתרים להבין לאן הגולשים מסתכלים כשהם נמצאים בתוך האתר. מפות חום נוצרות עבור מדגם מסוים מתוך כמות הגולשים הכללית והן מבוססת על האזור שבו שהו הגולשים עם הסמן של העכבר. ההנחה היא שבאזור בו הגולשים השתהו עם סמן העכבר יותר, זה האזור אליו הם הסתכלו הכי הרבה זמן. אציין שמידע זה אינו מדויק ב- 100%, כי הוא דוגם אחוז מסוים מתוך האוכלוסייה הכללית של המבקרים, ואין הוא מספק פרטים מזהים על הגולשים אלא רק תמונה כללית. הנה מפת החום אצלנו באתר: ככל שהאזורים אדומים וצהובים יותר כך כמות הלחיצות עולה.

מפת חום

 

מעניין לראות שרוב הגולשים שנכנסים לעמוד הראשי באתר, ממשיכים לגלוש אל עמוד החיפוש או אל כפתורי ההרשמה לאתר (ההרשמה היא עבור מרצים, מנחי סדנאות ויועצים). כלומר, משפך הזרימה באתר מפנה בצורה נכונה את הגולשים אל עמוד החיפוש. טכניקות אלו מוכרות בעולם קידום האתרים כ- CRO, או במילים אחרות, שיפור ייחס המרה. כך ניתן לראות שגולש שנכנס לאתר, כבר בחלקו העליון (ללא צורך בגלילה מטה), מוצא את עמוד החיפוש בקלי קלות.  

כמייסד המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים, אני רואה בשקיפות ובאמינות כשתי מטרות המנחות את מדיניות האתר. אני מקווה שמידע זה טרם לכם, ואני מזמין אתכם להנות ממגוון עשיר של מרצים איכותיים, מנחי סדנאות מרתקים ויועצים ייחודיים. בהצלחה !

 
* הנתונים מקורם ב- Google Analytics עבור חודשי אפריל עד יוני 2014.
 
 

סדנת סושי בבית - בואו לחפש אצלנו!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 דירוג 0.00 (0 הצבעות)
סדנת סושי בבית
martinak15, 337/365 Sushi, November 20, 2012 via Creative Commons Attribution
 
המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים שואף לקדם שלל פעילויות, וביניהן סדנת סושי בבית פעילות זו הינה חווייתית, טעימה ומלמדת. על מנת למצוא סדנת סושי בבית או פעילויות נוספות מאותו תחום, יש להיכנס לעמוד חיפוש המרצים, הבדרנים והיועצים, ולבחור את סוג הפעילות הרצויה – הנחיית סדנה, ייעוץ ו/או הרצאה, אחר-כך יש לבחור את תחום הפעילות, ולבסוף ללחוץ על הכפתור "הפעל חיפוש". עמוד החיפוש יראה את רשימת המרצים, הבדרנים והיועצים העונים לקריטריונים שרציתם. סדנת סושי בבית היא, כאמור, אחת מבין מגוון השירותים שתוכלו למצוא.

הייחודיות בסדנת סושי בבית היא היותה חלק ממגוון רחב יותר של פעילויות מדליקות. רבים נהנים להזמין סדנת סושי בבית עבור חוגי בית, ימי כייף, ימי עיון. המאגר שלנו לחיפוש מרצים, מנחי סדנאות, יועצים ויועצים, מאפשר לכם לחפש מעניקי שירות לסדנת סושי בבית כמו גם פעילויות העשרה דומות ללא כל עלות של תיווך בין מעניק השירות לביניכם. יצירת הקשר נעשית ישירות עם המרצים, הבדרנים והיועצים. כמו-כן, קיימת באתר מערכת מדרג, המאפשרת לכם לדעת את הדירוג של כל אחד מהמרצים, הבדרנים והיועצים. מעבר לכך תוכלו גם לברר את הדירוג החברתי של ספק השירות לפי כמות האותות החברתיים שקיבל (למשל, לייק).

אנו מזמינים אתכם להינות ממגוון ענק של אפשרויות – והכל תחת קורת גג אחת. מנוע חיפוש, קשר ישיר עם מעניק השירות, ללא דמי תיווך ומערכת מדרג חדשנית. המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים מציע לכם לראות כמה נוח למצוא בדיוק את מה שחיפשתם.

אז חיפשתם סדנת סושי בבית? היכנסו עכשיו למנוע החיפוש הנוח למשתמש שלנו ומצאו בדיוק את מעניק השירות המתאים עבורכם.

הרצאה על שפת גוף - לפרטים לחצו כאן !

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 דירוג 0.00 (0 הצבעות)
הרצאה על שפת הגוף
World Economic Forum, Nicolas Sarkozy - World Economic Forum Annual Meeting 2011,
January 27, 2011 via Wikimedia Commons, Creative Commons Attribution
 
המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים שואף לקדם שלל פעילויות, וביניהן הרצאה על שפת גוף פעילות זו הינה חווייתית, מרתקת ומלמדת. על מנת למצוא הרצאה על שפת גוף או פעילויות נוספות מאותו תחום, יש להיכנס לעמוד חיפוש המרצים, אנשי הבידור והיועצים, ולחפש את סוג הפעילות הרצויה – הנחיית סדנה, ייעוץ ו/או הרצאה, אח"כ יש לבחור את תחום הפעילות, ולבסוף ללחוץ על הכפתור "הפעל חיפוש". עמוד החיפוש יראה את רשימת המרצים, אנשי הבידור והיועצים העונים לקריטריונים שרציתם. הרצאה על שפת גוף היא, כאמור, אחת מבין כל האפשרויות שתוכלו למצוא.

הייחודיות בהרצאה על שפת גוף היא היותה חלק ממגוון רחב יותר של פעילויות כייפיות. רבים נהנים להזמין הרצאה על שפת גוף עבור חוגי בית, ימי כייף, ימי עיון. המאגר שלנו לחיפוש מרצים, מנחי סדנאות, קוצ'רים ויועצים, מאפשר לכם לחפש מעניקי שירות להרצאה על שפת גוף כמו גם פעילויות העשרה דומות ללא כל עלות של תיווך בין מעניק השירות לביניכם. יצירת הקשר נעשית ישירות עם המרצים, אנשי הבידור והיועצים. כמו-כן, קיימת באתר מערכת מדרג, המאפשרת לכם לדעת את הדירוג של כל אחד מהמרצים, אנשי הבידור והיועצים. מעבר לכך תוכלו גם לברר את הדירוג החברתי של ספק השירות לפי כמות האותות החברתיים שקיבל (למשל, לייק).

אנו מזמינים אתכם להינות ממגוון מגוון של אפשרויות – והכל תחת קורת גג אחת. מנוע חיפוש, קשר ישיר עם מעניק השירות, ללא דמי תיווך ומערכת מדרג מתוחכמת. המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים מציע לכם לראות כמה נוח למצוא בדיוק את מה שחיפשתם.

אז חיפשתם הרצאה על שפת גוף? היכנסו עכשיו למנוע החיפוש הידידותי שלנו ומצאו בדיוק את מעניק השירות המתאים עבורכם.
 
אנחנו ממליצים על...
1. עמנואל לאור (לחצו על הקישור)
2. עופר לנגר (לחצו על הקישור)
 
בנוסף, לקריאת מאמר בנושא "על כוחה של שפת הגוף" (לחצו על הקישור)
 
 

סדנת טנטרה - בול מה שחיפשתם!

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 דירוג 0.00 (0 הצבעות)
סדנת טנטרה
Wonderlane, 23 October, 2007 via Flick, Creative Commons Attribution
 
המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים שואף לקדם שלל פעילויות, וביניהן סדנת טנטרה פעילות זו הינה חווייתית, מרתקת ומלמדת. על מנת למצוא סדנת טנטרה או פעילויות נוספות מאותו תחום, יש להיכנס לעמוד חיפוש המרצים, מנחי הסדנאות והיועצים, ולמצוא את סוג הפעילות הרצויה – הנחיית סדנה, ייעוץ ו/או הרצאה, לאחר מכן יש לבחור את תחום הפעילות, ולבסוף ללחוץ על הכפתור "הפעל חיפוש". עמוד החיפוש יפרט את רשימת המרצים, מנחי הסדנאות והיועצים העונים לקריטריונים שקבעתם. סדנת טנטרה היא, כאמור, אחת מבין מגוון השירותים שתוכלו למצוא.

הייחודיות בסדנת טנטרה היא היותה חלק מספקטרום עשיר של פעילויות העשרה. רבים נהנים להזמין סדנת טנטרה עבור חוגי בית, ימי כייף, ימי העשרה. המאגר שלנו לחיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים ויועצים, מאפשר לכם לחפש מעניקי שירות לסדנת טנטרה כמו גם פעילויות העשרה דומות ללא כל עלות של תיווך בין מעניק השירות לביניכם. יצירת הקשר נעשית ישירות עם המרצים, מנחי הסדנאות והיועצים. כמו-כן, קיימת באתר מערכת מדרג, המאפשרת לכם לדעת את הדירוג של כל אחד מהמרצים, מנחי הסדנאות והיועצים. מעבר לכך תוכלו גם לראות את הדירוג החברתי של ספק השירות לפי כמות האותות החברתיים שקיבל (למשל, לייק).

אנו מזמינים אתכם להינות ממגוון עשיר של אפשרויות – והכל תחת קורת גג אחת. מנוע חיפוש, קשר ישיר עם מעניק השירות, ללא דמי תיווך ומערכת מדרג חדשנית וייחודית. המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים מציע לכם לראות כמה נוח למצוא בדיוק את מה שחיפשתם.

אז חיפשתם סדנת טנטרה? היכנסו עכשיו למנוע החיפוש הנוח למשתמש שלנו ומצאו בדיוק את מעניק השירות המתאים עבורכם.
 

מרצים העוסקים בנושא:

ד"ר תיקי אדלר-רז - עוסקת בייעוץ חינוכי, עם התמחות בחינוך מיני מאוניברסיטת חיפה. עוזרת בהאצת תהליכי שינוי יעילים ופועלת מתוך ידע רב המשלב גישות מתחום שיטת האימאגו והטנטרה.
סדנת ויפאסנה ייחודית ומרתקת

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 דירוג 0.00 (0 הצבעות)
סדנת ויפאסנה מעמיקה
Grand Velas Puerto Vallarta, August 8, 2000 via Flickr, Creative Commons Attribution
 
המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים שואף לקדם שלל פעילויות, וביניהן סדנת ויפאסנה פעילות זו הינה חווייתית, מלמדת, המעמיקה את כוחות הנפש. בוואו להעמיק את מבטכם אל הנפש פנימה, מתוך שלווה מוחלטת ורוגע. סדנאות ויפאסנה הן הדרך המושלמת להתחברות אל ה"אני" הפנימי השוכן בכל אחת ואחד מכם. על מנת למצוא סדנת ויפאסנה או פעילויות נוספות מאותו תחום, יש להיכנס לעמוד חיפוש המרצים, הבדרנים והיועצים, ולחפש את סוג הפעילות הרצויה – הנחיית סדנה, ייעוץ ו/או הרצאה, בשלב הבא יש לבחור את תחום הפעילות, ולבסוף ללחוץ על הכפתור "הפעל חיפוש". עמוד החיפוש יציג את רשימת המרצים, הבדרנים והיועצים העונים לקריטריונים שהגדרתם. סדנת ויפאסנה היא, כאמור, אחת מבין כל האפשרויות שתוכלו למצוא.

הייחודיות בסדנת ויפאסנה היא היותה חלק מאפשרויות רבות של פעילויות מדהימות. רבים נהנים להזמין סדנת ויפאסנה עבור חוגי בית, ימי כייף, ימי עיון. המאגר שלנו לחיפוש מרצים, מנחי סדנאות, יועצים ויועצים, מאפשר לכם לחפש מעניקי שירות לסדנת ויפאסנה כמו גם פעילויות העשרה דומות ללא כל עלות של תיווך בין מעניק השירות לביניכם. יצירת הקשר נעשית ישירות עם המרצים, הבדרנים והיועצים. בנוסף, קיימת באתר מערכת מדרג, המאפשרת לכם לדעת את הדירוג של כל אחד מהמרצים, הבדרנים והיועצים. מעבר לכך תוכלו גם לדעת את הדירוג החברתי של ספק השירות לפי כמות האותות החברתיים שקיבל (למשל, לייק).

אנו מזמינים אתכם להינות ממגוון ענק של אפשרויות – והכל תחת קורת גג אחת. מנוע חיפוש, קשר ישיר עם מעניק השירות, ללא דמי תיווך ומערכת מדרג מתקדמת. המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים מציע לכם לראות כמה קל למצוא בדיוק את מה שחיפשתם.

אז חיפשתם סדנת ויפאסנה? היכנסו עכשיו למנוע החיפוש הידידותי שלנו ומצאו בדיוק את מעניק השירות המתאים עבורכם.

הרצאה על טבעונות - ניתן להזמין כאן !

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 דירוג 0.00 (0 הצבעות)
הרצאה על טבעונות
Wonderlane, The cook's smile, September 13, 2011 via Flickr, Creative Commons Attribution
 
המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים שואף לקדם שלל פעילויות, וביניהן הרצאה על טבעונות. פעילות זו הינה חווייתית, מעשירה ומלמדת. על מנת למצוא הרצאה על טבעונות או פעילויות נוספות מאותו תחום, יש להיכנס לעמוד חיפוש המרצים, היועצים והיועצים, ולמצוא את סוג הפעילות הרצויה – הנחיית סדנה, ייעוץ ו/או הרצאה, אחר-כך יש לבחור את תחום הפעילות, ולבסוף ללחוץ על הכפתור "הפעל חיפוש". עמוד החיפוש יפרט את רשימת המרצים, היועצים והיועצים העונים לקריטריונים שהגדרתם. הרצאה על טבעונות היא, כאמור, אחת מבין כל האפשרויות שתוכלו למצוא.
 

הרצאה על טבעונות - עבור מה אוכל להזמין אותה?

הייחודיות בהרצאה על טבעונות היא היותה חלק ממגוון רחב יותר של פעילויות מצויינות. רבים נהנים להזמין הרצאה על טבעונות עבור חוגי בית, ימי כייף, ימי העשרה. המאגר שלנו לחיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מרצים ויועצים, מאפשר לכם לחפש מעניקי שירות להרצאה על טבעונות כמו גם פעילויות העשרה דומות ללא כל עלות של תיווך בין מעניק השירות לביניכם. יצירת הקשר נעשית ישירות עם המרצים, היועצים והיועצים. בנוסף, קיימת באתר מערכת מדרג, המאפשרת לכם לדעת את הדירוג של כל אחד מהמרצים, היועצים והיועצים. מעבר לכך תוכלו גם לברר את הדירוג החברתי של ספק השירות לפי כמות האותות החברתיים שקיבל (למשל, לייק).

אנו מזמינים אתכם להינות ממגוון עשיר של אפשרויות – והכל תחת קורת גג אחת. מנוע חיפוש, קשר ישיר עם מעניק השירות, ללא דמי תיווך ומערכת מדרג מתוחכמת. המאגר הרב-תחומי הישראלי של מרצים, מנחי סדנאות ויועצים מציע לכם לראות כמה קל למצוא בדיוק את מה שחיפשתם.

חיפשתם הרצאה על טבעונות? היכנסו עכשיו למנוע החיפוש הנוח למשתמש שלנו ומצאו בדיוק את מעניק השירות המתאים עבורכם.

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.