הרצאות מעניינות לעובדים - כך תבחרו נכונה

1 1 1 1 1 1 1 1 1 1 דירוג 0.00 (0 הצבעות)

הרצאות מעניינות לעובדים יכולות להיות למעשה בכל נושא. אבל, יש כמה כללים שחשוב לשמור - אם אתם האחראים על הבאת מרצים לארגון שלכם וגם אם מצד שני, אתם מרצים, שרוצים שחברות ימשיכו להזמין אתכם גם בעתיד. מאגר הרצאות וטיפים לבחירת הרצאות מתאימות לכם.


 הרצאות מעניינות לעובדים - טיפים

הרצאות מעניינות לעובדיםהעיצות שאנו מביאים כאן נוגעות להרצאתו בארגונים. אם אתם בוחרים מרצה, יש לכם כאן מספר כללי אצבע לבדיקה - האם מדובר במרצה שמתאים לכם. אם אתם מרצים, ענו על השאלות כאן כדי להבין האם יש לכם כלים להעניק הרצאות מעניינות לעובדים.

1. לכמה אנשים מתוכננת ההרצאה - שאלה חשובה, שכן יש נושאים, וגם מרצים, שטובים יותר בהרצאות מול קהל גדול באודיטוריום, אחרים, מצטיינים דוקא  בסדנאות אינטימיות.

2. מה מטרת ההרצאה - האם אתם מחפשים באמת הרצאות מעניינות למרצים בלבד, או שיש לכם מטרה נוספת - לימודית למשל, או גיבושית? בכל מקרה, כדאי לערוך משאל קטן בארגון, כדי שההרצאה שתביאו לא תזכה אתכם בתגובות פושרות.

3. מה אורך ההרצאה המבוקש? האם אתם זקוקים להרצאה מעמיקה שעורכת שעתיים, או שתסתפקו בחצי שעה זורמת ומשעשעת?

4. סגנון המרצה - האם הוא מערב את הקהל, האם למשל הוא יעלה עובדים לבמה ויפעיל אותם, האם יש חלק משמעותי לשאלות ותשובות, או שמדובר בהרצאה חד כיוונית?

5. תזמון ההרצאה - אם מדובר בהרצאה במהלך סוף שבוע של גיבוש, אולי מספיקות הרצאות מעניינות לעובדים, שיגרו את המחשבה וישעשו אותם. אם מדובר בתקופה מורכבת ואתגרית, אולי לפני צמצומים, יש צורך אולי בהרצאה שתתן תשובות לעובדים ותרגיע אותם.

6. המלצות תמיד מתקבלות בברכה - אם יש לכם חברים בארגונים אחרים, אתם יכולים כמובן להתייעץ איתם. עוד אפשרות היא להסתמך על דירוג של לקוחות. לדוגמה, במאגר המרצים שלנו - תוכלו לראות פידבקים וציונים שעשויים לסייע לכם לקבל החלטה.

7. פתיחות לנושאים חדשים - אין סוף לנושאים עליהם תמצאו הרצאות מעניינות לעובדים - סיפורי חיים מרתקים, סיפורי הצלחות וכשלונות, סקירות של ענפים, זירות פוליטיות, מציאות משתנה וכו'. סיירו באינדקס המרצים שלנו, התרשמו ממבחר הנושאים ואולי תחשפו כך לרעינוות חדשים שישדרגו את ערב החברה הבא שלכם.

 

 

 

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו:

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

לחצו כאן ליצירת קשר