התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

הדה רכניץ

heda
עבדתי ב"מרכז למחקרים אסטרטגיים" ע"ש יפה באוניברסיטת ת"א, במשך 10 שנים. עסקתי בתחום האמריקאי עם דגש על מגוון ההיבטים של יחסי ארה"ב -מזה"ת- ישראל. במסגרת זו פרסמתי מחקרים, מאמרים וספר (יחד עם פרופ' שי פלדמן) שעסק בחוסר הקונסנזוס בחברה הישראלית במהלך מלחמת לבנון הראשונה. בשנים האחרונות מרצה ב"אוניברסיטה הפתוחה" והנני חלק מרצות שנבחרו ע"י יועצת רה"מ למעמד האישה, בתחום העצמת נשים וכותבת ב"דה מרקר" בלוגון בנושאים אמריקאיים.
0507447523
This e-mail address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
הרצאה
אקטואליה

אמריקנולוגית, מומחית לנושאים אמריקאיים: היסטוריה, אקטואליה, יחב"ל, פוליטיקה, קהילה יהודית אמריקאית. מרבה להרצות על כך במסגרות מגוונות. חלק מן ההרצאות מלוות במצגת. ניתן לבחור הרצאות בודדות ו/או ליצור סדרות של הרצאות. ההרצאות מתאימות לקהלים שונים. ניתן ל"תפור" הרצאות ע"פ דרישת הקהל.

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.