התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, יועצים ואנשי בידור

זה המקום להתחיל ולחפש את ההרצאה או הסדנה הבאה שלכם, מתוך מאגר המרצים המעולים הרשומים באתר. בצעו סינון בשדות המופיעים כאן. אם אתם מחפשים מרצה ספציפי, אנא כיתבו את שם משפחתו בלבד בשדה המתאים. אם תירצו לצפות ברשימת המרצים המלאה שלנו - פשוט ליחצו על כפתור 'הפעל חיפוש', מבלי למלא את שדות החיפוש. בהצלחה והרצאה / סדנה נעימה  
5
הרצאה

הרצאות העשרה מרתקות
על תרבויות וקהילות, בישראל ובעולם,
הפותחות צוהר לעולם מפתיע ויוצרות חוויה מעוררת השראה.
ההרצאות מתאימות גם לציון אירועים בלוח השנה, חגים, יום השואה, יום האישה, יום הפליט ועוד.
www.nifgashim.biz

MORE-INFO

טופס פרופיל
ilan-lotan
הרצאה,הנחיית סדנה

"לא על הקנקן לבדו – הצצה לנבכי הנפש של עולם הריגול" - ההרצאה עוסקת באפיון ואבחון גורמי הנעת אנשים דרך הצצה עולם המרתק של גיוס והפעלת סוכנים בעולם החשאי לצרכי סיכול טרור וריגול. האם אנו באמת מבינים ויודעים מה מניע אנשים בחיים? החל מעולם החינוך, דרך עולם הניהול וכלה בעסקים? מה מניע באמת את התלמיד/הפועל/האדם לפעול, לקום ולעשות מעשה? הנושאים והדוגמאות הלקוחים מתוך מהעולם החשאי והלא מוכר הופכים את ההרצאה למרתקת, מעניינת וחווייתית לאור הזווית הייחודית והקונטקסט בה הם מוצגים בתוכה. ההרצאה משלבת סיפורים, חוויות ודוגמאות אישיות כפי שנצברו לאורך שנים ארוכות של עיסוק בתחום גיוס והפעלת סוכנים לביצוע תפקידים וניהול מבצעי סיכול טרור.

"רשת האינטרנט שדה הקרב של המאה ה- 21" - רשת האינטרנט משמשת כפלטפורמה וכר פעולה פורה לארגוני הטרור ליצירת תשתית ולפעילות ענפה גלובלית חוצת גבולות. ארגוני הטרור משתמשים ברשת האינטרנט להעברת אידיאולוגיה, גיוס פעילים, הכשרת פעילים ומימוש פיגועים הלכה למעשה. ההרצאה מציגה את איומי הטרור ברשת האינטרנט ואופן ההתמודדות עמה

סדנאות לקבוצות בנושאים הבאים:
1. הנעת עובדים
2. התמודדות עם לחץ ושחיקה
3. תקשורת בינאישית

MORE-INFO

טופס פרופיל
Moshe Elad
הרצאה

ד"ר, מזרחן, מרצה בנושא הסכסוך הישראלי-פלסטיני והישראלי – לבנוני.
הרצאותיו עוסקות בנושאים: סיכויים וסיכונים בהסכם שלום ישראלי –פלסטיני, סוגיות הליבה בסכסוך הישראלי פלסטיני: הפליטים, מזרח י-ם, ההתנחלויות הגבולות והסדרי הביטחון, הסוגיה הלבנונית: לבנון, דרום לבנון וישראל, ביטחון לאומי וזכויות אדם.

MORE-INFO

טופס פרופיל
heda
הרצאה

אמריקנולוגית, מומחית לנושאים אמריקאיים: היסטוריה, אקטואליה, יחב"ל, פוליטיקה, קהילה יהודית אמריקאית. מרבה להרצות על כך במסגרות מגוונות. חלק מן ההרצאות מלוות במצגת. ניתן לבחור הרצאות בודדות ו/או ליצור סדרות של הרצאות. ההרצאות מתאימות לקהלים שונים. ניתן ל"תפור" הרצאות ע"פ דרישת הקהל.

MORE-INFO

טופס פרופיל
profile
הרצאה,ייעוץ,הנחיית סדנה

הרצאות תוך שיתוף פעיל של קהל. חשיפה לעולמי תוכן מגוונים ומעניינים. אני בעל רקע אקדמי מעמיק ונוהג להמחיש אותו באמצעות שפע אנקדוטות, סיפורים אישיים ותקשורתיים.

MORE-INFO

טופס פרופיל
izhar-david-profile-img
הרצאה

הרצאה דרך סיפורו האמיתי של יזהר מנהל שטח בשב"כ כפי שפורסם ברב מכר פרי עטו "פצצה מתקתקת". בהרצאתו מאפשר הצצה נדירה לפעילות השטח של השב"כ- הפעלת הסוכנים, סיכול טרור ומבצעים שונים. ובמקביל הצצה כנה ומפתיעה לנפשם של רכזי השטח בשב"כ המתמודדים מול דילמות מקצועיות, מוסריות וערכיות מורכבות.

MORE-INFO

טופס פרופיל
phineas-dickstein-photo-at-ict
הרצאה

נושאים ראשיים:
1. מבוא לגרעין ולטרור גרעיני: מהו הגרעין, כיצד הוא "עובד", מהו טרור גרעיני, כיצד הוא בא לידי ביטוי, התוצאות האפשריות, הקשר בין אידאולוגיות ארגוני הטרור והאיום הגרעיני.
2. בחינה מחודשת של מהלכי מרד בר-כוכבא
3. הטרור בדרום-אמריקה במאה העשרים

MORE-INFO

טופס פרופיל

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שאלות נפוצות

הרצאות מעניינות לעובדים

בקרו בעמוד הפייסבוק שלנו

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.