התחברות

התחברות לחשבון

שם משתמש *
סיסמה *
זכור אותי

אודות

about-OFER

הרעיון שעמד מאחורי הקמת האתר הוא ליצור מערכת שפועלת לטובת משתמשי-הקצה.

מצד אחד, הוזלת עלויות עבור מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים ויועצים שמחפשים כלי יעיל לפרסום אפקטיבי בעלות נמוכה, מצד שני לאפשר לגופים, לארגונים ולחוגי בית לגשת ישירות לנותן השירות וללא גזירת קופונים.

בנוסף, ולא פחות חשוב - לתת לאנשים את הכוח להצביע ולהשפיע דרך מערכת דירוג שמאפשרת לכל אחד לחוות את דעתו על השירות שקיבל. 

כך נוצרת מערכת של שיתוף פעולה הדדי בין ספקי השירות לבין מקבלי השירות. פשוט, ידידותי והדדי.

 אודות מייסד האתר

עופר לנגר, דוקטורנט במחלקה לתקשורת באוניברסיטת בן-גוריון, ובוגר התואר השני בחוג לתקשורת של אוניברסיטת תל-אביב. במהלך לימודיו וניסיונו המקצועי בשטח עופר רכש כלים וידע מתחומי תורת השכנוע, פסיכולוגיה חברתית, תקשורת בין-אישית, חקר סכסוכים ומשא ומתן, שילב כל זאת ויצר הרצאה מעשית החושפת את סודות תורת השכנוע. מטרתה העיקרית היא לתרגם את מסקנות המחקרים והדוגמאות המעשיות בהן הוא דן בהרצאה למען פיתוח מיומנויות התקשורת הבינאישית, בחיי היומיום וברמה העסקית.

כעת עוסק עופר במחקר לשיפור וייעול דרכי ההוראה במוסדות אקדמאים תוך מתן דגש להיבטים הרטוריים ושפת הגוף בהם נוקט המרצה, וכן מחקר נוסף העוסק בבחינת הרטוריקה בנאומים פוליטיים.

"אבן הדרך המשמעותית בניסיוני המקצועי היא בהיותי חלק בלתי נפרד מקבוצה מצומצמת של מפיקי האירוע ההתנדבותי 'הקולות של אתיופיה' שסחף אליו כ- 5000 איש בערב שבו הופיעו מחשובי האמנים הבולטים בתרבות המוזיקה הישראלית. עבודה בשיתוף עם אחת מחברות הפרסום המובילות בארץ, הכניסה אותי לתחום ומאפשרת לי היום להציע הרצאה שבבסיסה השאיפה הכנה ליצירת תקשורת אפקטיבית, תקשורת להשגת יעדים."

MY-WEBSITE

MORE-INFO

אודותינו

פרופיל U הינו מאגר רב-תחומי המציע מנוע חיפוש של מרצים, מנחי סדנאות, מאמנים, יועצים ואנשי בידור. שאיפתינו היא הנגשת הידע למבקרים ויצירת מאגר פרסומי זול עבור ספקי השרותים.

שמרו על קשר:

 

צרו קשר

מרצים? מנחי סדנאות? יועצים?

במידה שתרצו שנחזור אליכם עם פרטים באשר לתהליך ההרשמה או קבלת אינפורמציה נוספת על האתר - השאירו את פרטיכם וניצור עמכם קשר בתוך כ- 24 שעות.

לחצו כאן ליצירת קשר